Ta przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego z pewnością ucieszy przeciwników Unii Europejskiej i przerazi jej zwolenników. Jak przekonuje popularny w Polsce jasnowidz, w nadchodzących roku wspólnotą europejską wstrząsną procesy, które doprowadzą do jej rozpadu.

Krzysztof Jackowski zasłynął dzięki swoim zdolnościom w jednym z programów telewizyjnych, gdzie pomagał policji w odnajdywaniu zaginionych osób i rozwiązywaniu zagadek kryminalnych sprzed lat.

Teraz swoje zdolności wykorzystuje do zdradzania Polakom (a przynajmniej tym, którzy wierzą w jego niezwykłe umiejętności) co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

W ostatniej rozmowie z mediami Jackowski przewiduje m.in. że obecny obóz władzy w Polsce będzie się umacniał, jednocześnie osłabiając pozycję opozycji.

O wiele ciekawsze są jednak jego rewelacje dotyczące Unii Europejskiej. Jak przekonuje, w nadchodzącym roku wstrząsną nią procesy, które doprowadzą do jej rozpadu.

 – Następny rok będzie bardzo trudny. Bardzo niepokojący, dużo bardziej niż 2016 rok. W 2017 roku Unię Europejską czekają nagłe, przymusowe zmiany. Ten rok będzie przedsionkiem do podziału UE. Ostatecznie się rozpadnie. Polska w ogóle nie jest przygotowana na ten rozpad – przekonuje Jackowski.

Jak również dodaje, później czeka nas coś o wiele gorszego. Jeśli wszystko będzie zmierzało w tym kierunku co teraz to niewykluczone, że wybuchnie globalna wojna.

 – Wkroczyliśmy w pewien bardzo niebezpieczne etap. Mam obawy, że to pójdzie w złym kierunku – przewiduje Jackowski.

bh

...

Zobacz również