Zagrała w kultowym filmie „Popiół i diament”. Ewa Krzyżewska zmarła tragicznie w zapomnieniu

Zagrała w kultowym filmie „Popiół i diament”. Ewa Krzyżewska zmarła tragicznie w zapomnieniu Źródło: Kadr z filmu "Popiół i diament"

Film "Popiół i diament" przyniósł jej nieprawdopodobną sławę. Fani byli przekonani, że Ewa Krzyżewska ma przed sobą karierę na skalę międzynarodową. Stało się jednak inaczej, a ona zmarła tragicznie w zapomnieniu.

W filmie "Popiół i diament" wcieliła się w postać barmanki z Hotelu Monopol, czym zwróciła na siebie uwagę wielu widzów. Szczególnie panowie byli zachwyceni jej nietuzinkową urodą. Grono adoratorów powiększało się z każdą produkcją, w którą się zaangażowała. Będąc u szczytu ścieżki zawodowej odsunęła się w cień, co sprawiło, że mówiło się o niej coraz mniej. W końcu zupełnie o niej zapomniano. 

Zagrała w kultowym "Popiół i diament". Jej los zakończył się tragicznie 

Ewa Krzyżewska doskonale wiedziała, jak skupić na sobie wzrok wszystkich. Największy rozgłos zyskała po kontrowersyjnej, jak na tamte czasy, scenie erotycznej. Choć przez pryzmat ról, jakie wybierała, wydawała się niezwykle otwartą osobą, w rzeczywistości bacznie strzegła swojego życia prywatnego. Wokół jej osoby gromadziło się liczne grono adoratorów, ale jej serce skradł tylko jeden mężczyzna. To dla niego, po wcześniejszym rozwodzie, porzuciła świetnie rozwijającą się karierę aktorską i wyjechała z kraju. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Razem z Bolesławem Kwiatkowskim osiedliła się w USA i zupełnie odcięła się od życia sprzed związku. Nawet najbliżsi nie wiedzieli, co się z nią dzieje. Wszystko jednak przez zazdrosnego ukochanego, który nie był w stanie znieść jej popularności i zażądał, by ta całkowicie zrezygnowała z wcześniejszego życia. Po przeprowadzce, z dala od jakichkolwiek mediów czy nawet rodziny, wiedli spokojne życie. W Stanach Krzyżewska obrała dla siebie zupełnie nowy plan, jednak pierwsze lata małżeństwa poświęcali podróżom po świecie. Później aktorka imała się różnych prac. 

Na starość wraz z małżonkiem postanowili opuścić Amerykę z zamiarem osiedlenia się w Hiszpanii. Kupili dom, gdzie zamierzali przeżyć emeryturę, ale niestety wydarzyło się najgorsze. 28 lipca 2003 roku wracali z Grenady, gdy nagle prowadzony przez aktorkę Mercedes zjechał z drogi i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym. Kwiatkowski zginął na miejscu, Krzyżewska odeszła w szpitalu dwa dni później.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa pilna akcja służb. Sytuacja jest coraz gorsza

2. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

Informacja o śmierci wielkiej gwiazdy dotarła jednak do ojczyzny ze sporym opóźnieniem. Przez jej medialne wycofanie początkowo tylko najbliżsi krewni wiedzieli o tym, jaki spotkał ją los. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  4. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  5. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  6. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało
  7. Od dzisiaj hit w Lidlu. Niezbędne wakacyjne akcesoria bez których ani rusz za grosze
  8. Stało się, fatalne doniesienia dla wszystkich wybierających się na wesela. Jest coraz gorzej
  9. Rafał z ”Królowych życia” w towarzystwie znanej piosenkarki. Co z Gabrielem? ”Przesympatyczna i śliczna”

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News