Popek uciekł od odpowiedzialności! Zostawił rodzinę tuż po narodzinach syna
Wiadomości Pikio - 5 Sierpnia 2018

Popek uciekł od odpowiedzialności! Zostawił rodzinę tuż po narodzinach syna

Popek jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej oraz telewizji. Celebryta chętnie pokazuje więc na portalach społecznościowych swoje życie prywatne, chwaląc się często partnerką oraz dziećmi. Jak się jednak okazuje, tuż po narodzinach syna raper nagle uciekł od odpowiedzialności.

Popek od dłuższego czasu pozostaje bardzo aktywny na Instagramie. Szczególnie intensywnie używał go w czasie swego udziału w "Tańcu z gwiazdami", jednak po zakończeniu show nie przestał publikować, aby pozostać w kontakcie z wiernymi fanami, których to wyraźnie cieszy.

Popek prywatnie

Kilka dni temu muzyk pokazał więc na portalu społecznościowym zdjęcie ze swym malutkim synkiem. Chłopiec przyszedł na świat w nocy 31 lipca, a dumni rodzice nadali mu imię Borys. Popek był niezwykle szczęśliwy z powodu narodzin potomka. Jak się jednak okazało, bardzo szybko uciekł od opieki nad maluchem, która, jak wiadomo, nie należy do najłatwiejszych.

Co robi Popek?

Raper pokazał bowiem na Instagramie zdjęcie z wyjazdu, na który udał się prawdopodobnie z przyjaciółmi. Wspólnie wyruszyli w trasę na motocyklach, co wyraźnie spodobało się gwiazdorowi. Fani mają jednak mieszane uczucia co do sposobu, w jaki ich medialny ulubieniec spędza tegoroczne wakacje. Chociaż uważają, że należy mu się odpoczynek, zaznaczają jednocześnie, iż powinien pomóc partnerce w opiece nad malutkim Borysem oraz 8-letnią córką, Julią.

ZOBACZ TAKŻE: Poważna choroba Ireny Santor. „Nowotwór zaatakował nagle”

ZOBACZ TAKŻE: Fani zamarli. Gwiazda Top Model skazana na 12 lat więzienia, straszne

ZOBACZ TAKŻE: Kurski zrobi z Kurdej-Szatan największą gwiazdę TVP. „Oficjalna propozycja”

ZOBACZ TAKŻE: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

Popek Fot. Instagram/PopekPopek Fot. Instagram/PopekPopek Fot. Facebook/Popek ZAMIANA
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Anna MuchaJakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News