popek i robert m
Screen YouTube
Marcin Owczarek - 24 Grudnia 2018

Popek i Robert M prowadzą wojnę! Wyjaśniamy o co chodzi

Popek i Robert M niegdyś tworzyli jeden z najbardziej znanych zespołów w Polsce. Wraz z raperem Borixonem pokazali, jak pociągnąć za sobą tysiące fanów i tworzyć coś wspaniałego. Teraz jednak prowadzą między sobą prawdziwą wojnę. Wyjaśniamy, o co w tym wszystkim chodzi. Zarzuty są naprawdę poważne.

Popek i Robert M oraz Borixon to jedni z najsławniejszych muzyków młodego pokolenia w Polsce. Zna ich praktycznie każdy nastolatek i wielu z nich bywało na koncertach grupy, którą tworzyli. Tworzyli razem oraz osobno i swojego czasu robili wielką karierę. "Gang Albanii" to był fenomen, jakiego w Polsce nie było.

Popek to kontrowersyjna postać

Najwięcej szumu wokół swojej osoby robił Popek. Muzyk znany jest z tego, że ma liczne tatuaże na ciele oraz dokonał wielu modyfikacji ciała. Jego wygląd przeraża, ale fani cenią sobie jego twórczość. Najsławniejszy był za to Robert M, który od wielu lat jest na polskiej scenie muzycznej. Stworzył masę dobrych klubowych hitów, a popularne stały się zarówno w kraju, jak i na świecie. Talentu nie można im odmówić, a całe rzesze fanów tylko tego dowodzą. Między muzykami rodzą się często konflikty. Zazwyczaj chodzi o pieniądze albo nieudaną współpracę. Swojego czasu w Polsce słynna była kłótnia między Peją a Tede. Nie raz wyzywali się na pojedynek, ale konflikt przycichł przez nową sprawę. To przez nią rozpadł się "Gang Albanii".

Robert M nie produkuje muzyki sam

Całkiem niedawno Popek rozpoczął kłótnie. Raper Borixon stał z boku, a cała sprawa dotyczyła Roberta M i jego twórczości. Muzyk skierował przeciwko drugiemu naprawdę poważne zarzuty. Powszechnie wiadomo, że Robert zajmuje się produkcją muzyczną. Został oskarżony o to, iż to nie on robi tzw. bity dla Gangu Albanii, a także dla siebie. Zatrudnia do tego inne osoby.

Popek i Robert M w konflikcie

Popek i Robert M długi czas pozostawali w konflikcie. Raper wypowiedział się na ten temat i nie pozostawił na producencie suchej nitki:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
- Jeśli masz na imię Alibaba to, to ma sens, bo jak jesteś beztalenciem muzycznym, to tych ghostów możesz sobie nabrać i iść do przodu. On na tym zrobił Gang Albanii. Mówią, że to on wyprodukował te bity. Nie wierzę do dnia dzisiejszego, że Alibaba mógł porwać 18-latków muzyką, bo jest beztalenciem muzycznym - mówił Popek w programie internetowym "20m2", który prowadzi Łukasz Jakóbiak.Ten temat poruszył także raper Tede jakiś czas temu. Mówił z ironią: - Nie, nie znam się z gościem. Ale poznałem kiedyś jego producenta - mówił Tede, po czym został zaatakowany przed producenta Roberta M.Czy tak jest naprawdę? Tego do końca nie wiadomo, ale coraz częściej można usłyszeć podobne zarzutu pod adresem DJ'a. Sam na pewno się do tego nie przyzna, a dopóki ma fanów, będzie dalej tworzył muzykę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat gwiazdy Polsatu. Rodzinny koszmar na intensywnej terapii w święta
  2. Gwiazdor TVP o Kościele: „Odbierają wam rozum!”
  3. Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News