Aktor Jacek Poniedziałek uważa, że prezydent Andrzej Duda to mały, plastikowy laluś. Na swoim profilu na Facebooku w bardzo ostry sposób skrytykował głowę państwa co rozpętało prawdziwą burzę. 

Na aktora spadła fala krytyki, która zderzyła się z falą zwolenników jego poglądów. Przeciwnicy wysyłali mu również wiadomości prywatne i nawiązywali do jego homoseksualnej orientacji. Poniedziałkowi jednak nie przeszkadza tylko podejście prezydenta do kwestii praw mniejszości seksualnych.

– W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo – napisał aktor na Facebooku.

Następnie nawiązał jeszcze do wzajemnego niepodania sobie rąk przez prezydenta i panią premier. Dziś trudno rozstrzygnąć oficjalnie kto powinien wyciągnąć rękę, ponieważ eksperci przedstawiają skrajne opinie. Według Poniedziałka, powinien to zrobić prezydent.

– Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!

Aktor zaczął już otrzymywać nawet prywatne wiadomości od osób zgorszonych jego wpisem.

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

źródło: Facebook

 

Zobacz również