Pomyliła dzeci z chlebem! Maluchy spłonęły w piekarniku

Pomyliła dzeci z chlebem! Maluchy spłonęły w piekarniku

Brakuje słów, by określić 24-letnią kobietę, która dopuściła się tak makabrycznej zbrodni na własnych dzieciach. Mieszkanka amerykańskiej Atlanty upiekła żywcem dwóch maleńkich chłopców, a zdjęcia ich zwęglonych zwłok przesłała ojcu dzieci. Dlaczego doszło do tego wstrząsającego mordu?

Według ustaleń śledczych, samotnie wychowująca potomstwo Lamora Williams wsadziła do piekarnika swoich dwóch najmłodszych synków: 2-letniego Ke'Younte Penna oraz rocznego Ja'Kartera Williamsa. Okrutną egzekucję uwieczniła na filmach i zdjęciach, które następnie przesłała do ojca dzieci, Jameel Penna. Zszokowany widokiem zwęglonych ciał synów mężczyzna natychmiast przekazał materiały policji, która szybko przybyła do domu Williams i dokonała oględzin miejsca zbrodni.

Wątła linia obrony

24-latka utrzymywała, że zostawiła dzieci pod opieką niani i po powrocie do domu zastała je martwe. Śledczy jednak nie uwierzyli w przedstawioną przez nią wersję i aresztowali Williams pod zarzutem morderstwa. Według wstępnych ustaleń biegłych, kobieta cierpiała na zaburzenia psychiczne. Śmierci udało się uniknąć dwóm pozostałym dzieciom kobiety. 6-letnia córka oprawczyni trafiła pod opiekę jej siostry. Nie wiadomo natomiast co stanie się z ocalałą 4-latką. W stanie Georgia, w którym leży Atlanta, najcięższym wyrokiem, jaki sąd może wymierzyć skazanemu jest kara śmierci. Internauci, wzburzeni okrucieństwem kobiety zastanawiają się czy pomyliła dzieci z chlebem i dywagują na temat jej zdrowia psychicznego. Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News