Nie żyje piesek Boo, najsłodszy zwierzak świata. Umarł z wzruszającego powodu

Nie żyje piesek Boo, najsłodszy zwierzak świata. Umarł z wzruszającego powodu

Pomeranian to rasa najsłodszego pieska na świecie. Mowa oczywiście o Boo, który rozkochał w sobie miliony internautów. Teraz cały świat obiegła straszna wiadomość o śmierci czworonoga. Dodatkowo jego historia wzrusza do łez.

Pomeranian to inaczej szpic miniaturowy jest rasą psa, który przez internautów został okrzyknięty najsłodszym pieskiem na świecie. Czworonóg miał miliony fanów na całym świecie, którzy na bieżąco obserwowali jego media społecznościowe. Na samym Facebooku Boo miał ponad 16 milionów obserwujących, którym na sam widok jego uśmiechniętego pyszczka miękło serce i poprawiał się humor. Niestety teraz internet obiegła straszliwa informacja o śmierci pieska oraz historia, która za nią stoi. Uwaga, dalsza lektura tego tekstu nie obejdzie się bez paczki chusteczek.

Pomeranian Boo nie żyje

Chyba nie ma na świecie człowieka, u którego nie pojawiłby się uśmiech na twarzy, kiedy widzi małego słodkiego pieska. Pomeranian już sam z siebie jest uroczy, ale właściciele Boo postanowili przyciąć jego futro tak, aby czworonóg wyglądał, jak żywa maskotka. Ich wizja spełniła się w stu procentach, a internet wprost oszalał na punkcie tego przeuroczego malca. Boo do swoich właścicieli trafił w 2006 roku i od razu zaprzyjaźnił się z ich drugim psem imieniem Buddy. Pieski stworzyły nierozerwalny duet, a ich więź była godna podziwu. Niestety, Buddy odszedł rok temu, a od tego czasu mały Boo zaczął podupadać na zdrowiu. Weterynarz wykrył u niego poważne problemy z sercem, które ostatecznie doprowadziły do jego śmierci. Według właściciela Boo psiak nie mógł poradzić sobie ze śmiercią swojego przyjaciela i zwyczajnie pękło mu serce, gdy zabrakło go u jego boku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Przyprowadziłem Boo do domu wiosną 2006 roku i wtedy zaczęła się nasza najwspanialsza przyjaźń. Krótko po tym, jak odszedł jego kolega Buddy, Boo zaczął chorować na serce. Myślę, że jego serca zwyczajnie pękło, gdy Buddy nas opuścił. Boo dał nam jeszcze rok, ale wygląda na to, że teraz nadszedł jego czas - pisze właściciel Boo. O śmierci słodkiego malca mogliśmy się dowiedzieć przez jego fanpage na Facebooku, na którym właściciel pieska poinformował wszystkich o jej tragedii. - Z największym smutkiem zawiadamiamy, że Boo odszedł we śnie dzisiejszej nocy. Nasza rodzina jest załamana, ale wierzymy, że Boo trafił do lepszego miejsca na świecie, gdzie nie zazna już żadnego cierpienia - czytamy. screen facebook.com ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją
  2. Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę
  3. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Nowe szczegóły tragicznej śmierci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News