Wynajęcie polskiej modelki na dziką orgię arabskiego szejka, podczas której będzie konsumować kał i da się obsikać, nie jest tak trudne jak by się mogło wydawać. Wystarczy mieć 25 tysięcy dolarów.

Serwis TagTheSponsor uderzający w modelki reklamujące się poprzez Instagram, zorganizował prowokację, która wzburzyła polską sieć. Podając się za arabskich szejków, zorganizowali towarzystwo z Polski. Dziewczyny potwierdziły chęć udziału w dzikiej orgii, której elementem miała być koprofilia.

Koprofilia, to zjadanie oraz kontakt z kałem własnym lub partnera podczas seksu. Chodzi między innymi o smarowanie ciała, wypróżnianie się na klatkę piersiową oraz konsumpcja. U niektórych jest źródłem podniecenia seksualnego.

Wysoki zarobek i impreza na jachcie przekonały dziewczyny, które za pośrednictwem osoby negocjującej stawki, zgodziły się na towarzyszenie arabskim szejkom i udział w orgiach.

Organizatorzy prowokacji z TagTheSponsor podali się za osoby przygotowujące towarzystwo dla mężczyzn z rodziny królewskiej ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy będą spędzać czas w Saint Tropez. Zabawa miała trwać 5 dni.

Z opublikowanej w sieci rozmowy w języku angielskim wynika, że polskie modelki są gotowe na wszystko. Chodzi tylko o pieniądze i dyskrecję. Część z dziewczyn wymienionych w rozmowie zapowiada, że to wszystko są pomówienia i zapowiadają pozwy sądowe. Nie wiadomo czy prowokacja jest prawdziwa, natomiast miliony internautów na pewno dały się przekonać Tag The Sponsor.

źródło: dziennik.pl

fot. TagTheSponsor

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.