Polskie miasto w szoku! Obłąkany policjant zaczął strzelać na oślep

Polskie miasto w szoku! Obłąkany policjant zaczął strzelać na oślep

To jest naprawdę szokująca wiadomość. W polskim mieście doszło do strzelaniny. Policjant zaczął strzelać na oślep z policyjnej broni. W trakcie strzelania zdążył zmienić magazynek.

W Łodzi, na osiedlu Bałuty doszło do szokującego zdarzenia. Pijany policjant wdał się w kłótnię, a następnie zaczął strzelaninę. Oddał 31 strzałów z broni służbowej. Trzy z nich trafiły w nogę drugiego mężczyzny. Policjant w czasie awantury zdążył zmienić magazynek w pistolecie. Miał 2,5 promila alkoholu we krwi.

Zaczął strzelać na oślep, bo pokłócił się z żoną

Wszystko zaczęło się w piątek wieczór. Policjant pokłócił się z żoną i oskarżył ją o zdradę. W trakcie awantury przestraszona kobieta wezwała na pomoc kolegę. Kiedy ten nadszedł, policjant swoje pretensje przeniósł na przybysza. ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się w wielkim polskim mieście! Zaczął strzelać z broni do przerażonych ludzi na ulicy Oddał w jego kierunku 31 strzałów z broni służbowej. Być może nie miał zamiaru zabić kolegi albo był zbyt pijany, by strzelać celnie, bowiem tylko 3 kule utkwiły w nodze poszkodowanego. Rannemu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Szał młodego policjanta odbije się na karierze

Pociski, prócz ciała kolegi żony policjanta, uszkodziły także dwa samochody i bramę. 21-letni policjant najprawdopodobniej zostanie natychmiastowo, dyscyplinarnie zwolniony ze służby. Jak poinformował rzecznik łódzkiej prokuratury, Krzysztof Kopania potwierdził, że zatrzymany 21-letni był kompletnie pijany. Miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Prokuratura zbada okoliczności zdarzenia. ZOBACZ TAKŻE: Kompromitacja! Policja w panice okrążyła wóz TVP by nikt nie zobaczył TEGO napisu Można podejrzewać, że funkcjonariusz (już niebawem zapewne były funkcjonariusz) zostanie postawiony przed sądem za zniszczenie mienia, groźby karalne i narażenie na ciężki uszczerbek na zdrowiu, a może nawet próbę zabójstwa. Za te wszystkie przestępstwa może mu grozić wieloletnie więzienie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News