Polskie aktorki nago - które odważyły się rozebrać?
instagram.com/playboy_polska/
Wiadomości Pikio - 5 Kwietnia 2019

Polskie gwiazdy nago. Które aktorki mogliśmy zobaczyć na okładkach magazynów dla panów?

Polskie aktorki nago - które ze znanych w naszym kraju gwiazd mogliśmy oglądać na łamach magazynów skierowanych głównie do panów, ukazujących piękno kobiecego ciała? Dla aktorek nie powinno być problemem, że ich ciało to swego rodzaju narzędzie pracy, w aktorstwie nie tylko twarz się liczy, ale również cała reszta. Aktorzy są w stanie schudnąć lub przytyć do roli, ale czy są w stanie rozebrać się na potrzeby produkcji kinowej?

Polskie aktorki nago, które rozebrały się na potrzeby roli

Polskie aktorki nago, które zdecydowały się rozebrać do roli. Które z nich zdecydowały się na taki krok i wystąpiły w filmach nago?

Pierwszą aktorką, która przychodzi nam na myśl, jest Katarzyna Figura i jej nagie ciało w jednej ze scen kultowej polskiej komedii Kingsajz z 1987 roku. Po wcieleniu się w Alę Figura stała się polską ikoną seksu. Jednak nie tylko ona rozebrała się na potrzeby produkcji kinowej. Kilka lat wcześniej Karina Szafrańska wystąpiła topless w filmie Juliusza Machulskiego pod tytułem Seksmisja. Prawdziwa ikona - Anna Dymna rozebrała się w dwóch w ekranizacji Mistrza i Małgorzaty oraz Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny.

W 1997 roku w filmie Sara Agnieszka Włodarczyk wystąpiła razem z Bogusławem Lindą w rozbieranej scenie, choć aktorka miała zaledwie szesnaście lat.

- Ja już swoje rozbierane sceny zagrałam. I żałuję tego. To naprawdę nie jest nic przyjemnego. Szczególnie w takich okolicznościach, w jakich były realizowane moje zdjęcia. Nie ma nawet o czym opowiadać - powiedziała Małgorzata Socha, która rozebrała się w filmie To my.

Inne aktorki, które zagrały w odważnych scenach to między innymi: Anna Dereszowska w Ixjana. Z piekła rodem, Paulina Młynarska - Wirusie, Marta Żmuda-Trzebiatowska - Gejszy, Weronika Książkiewicz - Prawie miasta i serialu Na krawędzi, Joanna Kulig w Sponsoringu oraz Olga Bołądź, która nie ma problemu z akceptacją swojego nagiego ciała na ekranie i rozebrała się w Botoksie Patryka Vegi, Skrzydlatych świniach i Nad życie.

Znane Polki nago w Playboy'u - gwiazdy i celebrytki

Na okładkach magazynu dla panów pojawiły się takie aktorki jak: Anna Przybylska, Monika Mrozowska, Agnieszka Włodarczyk, Joanna Brodzik, Katarzyna Figura, Karolina Borkowska, Renata Dancewicz, Agnieszka Wagner, Weronika Książkiewicz, Magdalena Wójcik, czy Joanna Liszowska.

Jednak nie tylko aktorki dostają propozycję wzięcia udziału w rozbieranych sesjach dla Playboy'a. Na łamach polskiego wydania rozebrały się także modelki, piosenkarki i celebrytki, Anja Rubik, Kora, Anna Mucha, Natalia Szwed, Doda lub Edyta Górnika, czy Dominika Zasiewska znana bardziej jako Wodzianka z programów Kuby Wojewódzkiego. Te gwiazdy kusiły na łamach gazety. Lista znanych modelek, które postanowiły pozować nago jest oczywiście dużo dłuższa, w końcu pierwsze wydanie miesięcznika ukazało się w grudniu 1992 roku.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Które polskie gwiazdy wystąpiły na okładkach Playboya? Niektóre nazwiska mogą zaskoczyć
  2. Już wkrótce Jackie Chan ma urodziny. Jakie filmy z nim najlepiej obejrzeć?
  3. Kim są córki Beaty Kozidrak? Piosenkarka zaszczepiła w nich wielką pasję
  4. Premiery filmowe 2019. Jakie nowości kinowe czekają na fanów kinematografii w tym roku?
  5. Wzruszające filmy o miłości. Czy Titanic ma godną konkurencję?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News