Liroy ujawnia, polski Sejm jest jak melina. Żłopią alkohol i palą marihuanę

Liroy ujawnia, polski Sejm jest jak melina. Żłopią alkohol i palą marihuanę

Poseł Kuki'15, Piotr Liroy Marzec, ujawnił w rozmowie z mediami, że polscy posłowie traktują Sejm oraz przyległe do niego budynki jak melinę. Na każdym kroku ma być czuć alkohol i marihuanę.

Nie tak dawno temu, informowaliśmy o apelu pracowników Telewizji Polskiej, którzy prosili swoich kolegów o zaprzestanie palenia marihuany w budynku stacji. Treść apelu wyciekła do mediów zaraz po tym jak na terenie TVP Gdańsk zatrzymano dilerów narkotyków.

ZOBACZ TAKŻE - Dziennikarze TVP narzekają. „Nie palmy narkotyków w pracy, za duży smród!”

Teraz jeden z parlamentarzystów ujawnia zaskakujące fakty. Jak przekonuje Piotr Marzec, polscy posłowie nie stronią ani od alkoholu, ani nawet od narkotyków. Napoje wyskokowe posłowie mają pić wszędzie, na każdym kroku. To by wiele tłumaczyło...

ZOBACZ TAKŻE - TVP na celowniku policji. W gdańskiej placówce znaleziono narkotyki warte pół miliona złotych

Według relacji Liroya, jako palacz marihuany, bardzo dobrze wyczuwa jej zapach. Tak miało się stać wielokrotnie nie tylko w Domu Poselskim ale także w samym Sejmie.

 - W Sejmie kilka razy czułem zapach trawy i w Domu Poselskim też. Zresztą, gdyby oni tu tylko palili. Piją, alkohol jest przecież na każdym kroku - przekonuje poseł Liroy.

Dlatego też - jak zauważa poseł - dziwi fakt, że duża część polskich posłów jest przeciwna legalizacji marihuany, także w celach medycznych.

bh

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News