Polski polityk miał wypadek! Wjechał w niego samochód

Polski polityk miał wypadek! Wjechał w niego samochód

W ostatnich latach wypadki drogowe z udziałem polskich polityków przestały być rzadkością. Rozbite limuzyny rządowe i inne pojazdy, w których znajdowali się działacze obozu władzy, stały się dla opozycji synonimem okresu od wyborów parlamentarnych 2015 roku. Dziś doszło do kolejnego groźnego zdarzenia, w którym uczestniczył prezydent Katowic Marcin Krupa.

Czarna seria z udziałem pojazdów przewożących najważniejsze osoby w polskim państwie zaczęła się od dosyć groźnego zdarzenia z udziałem limuzyny, na której pokładzie podróżował Andrzej Duda. Opona prezydenckiego BMW eksplodowała, co doprowadziło do poślizgu i wpadnięcia samochodu w rów przy autostradzie.

- Ta opona, czy też resztki, to co z niej zostało, zostało zachowane, zabezpieczone i będzie bardzo wnikliwie sprawdzane - mówił mediom w 2016 roku Marek Magierowski, szef prezydenckiego biura prasowego.
Incydent okazał się niegroźny dla Dudy, który nie wymagał nawet hospitalizacji. W następnych miesiącach wypadki zdarzały się także Antoniemu Macierewiczowi i Beacie Szydło. Była premier w przeciwieństwie do prezydenta potrzebowała już opieki medycznej. Co ciekawe śledztwo w sprawie wypadku jej samochodu z początku tamtego roku wciąż trwa.

Marcin Krupa uderzony przez samochód!

Dziś doszło do kolejnego incydentu drogowego z udziałem polskiego polityka. W motocykl prowadzony przez prezydenta Katowic uderzył samochód.
Samorządowiec-motocyklista uczestniczył w imprezie w katowickim parku Zadole. Do zdarzenia doszło, gdy prezydent miasta brał udział w przejeździe kolumny jednośladów. Pojawiła się informacja, że obrażenia jakich doznał polityk nie zagrażają jego życiu i zdrowiu. Obecna przy wszystkim policja natychmiastowo zajęła się sprawą.
Jak zapewnia Maciej Stahura, naczelnik wydziału komunikacji społecznej, prezydent Katowic nie musi być hospitalizowany.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zaskakujący atak na Beatę Szydło. Ksiądz boleśnie krytykuje byłą premier
  2. Zmieniają Sejm w twierdzę! Niedługo nikt tam nie wejdzie
  3. Andrzej Seweryn przyszedł na Marsz Wolności. Po jego słowach tłum zamarł
źródło: katowice.wyborcza.pl
Następny artykuł