Polski muzyk zabił człowieka!

Polski muzyk zabił człowieka!

Dorian T., będący jednym z najbardziej znanych polskich DJ-ów czeka obecnie na sądowy wyrok. Jak poinformował Onet, muzyk pod wpływem alkoholu spowodował wypadek, w którym zginęła jedna osoba. Artysta opublikował właśnie oficjalny list, w którym opowiedział o tym tragicznym zdarzeniu.

Tomasiak, którego fani muzyki klubowej kojarzą głównie z projektem Tom Swoon, przebywa obecnie w areszcie. Muzykowi grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Znany polski DJ winny tragedii

5 grudnia 2017 roku DJ uderzył bowiem swym samochodem w inny pojazd, mając we krwi niecałe 2 promile alkoholu. Poruszał się z prędkością 170 km/h. Wskutek wypadku kierowca drugiego samochodu został ranny, a jego pasażer zginął. Obecnie artysta zdecydował się więc oficjalnie przeprosić za tragedię, do której doprowadził. Napisał w tym celu list, który obiegł właśnie krajowe media.

Oficjalne stanowisko muzyka

- Pół roku temu, będąc pod wpływem alkoholu spowodowałem wypadek drogowy, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba. Przyznałem się do winy i od tamtej pory oczekuję w areszcie na proces. Piszę ten list, ponieważ chcę z całego serca przeprosić. Przepraszam rodzinę, która straciła najbliższą im osobę - nie mogę wyobrazić sobie bólu, jaki nieumyślnie zadałem tamtej nocy, a który zapewne trwa do dziś. Przepraszam też wszystkich, którzy się na mnie zawiedli - sam nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Mimo to, pogodziłem się już z faktem, że czeka mnie surowa kara - napisał Dorian T., a jego słowa podał dalej Onet. - Życie ze świadomością, że nieumyślnie przyczyniło się do czyjejś śmierci, jest najstraszniejszą rzeczą, jaka mnie kiedykolwiek spotkała. Nie ma dnia, w którym bym o tym nie myślał. Brak słów, które mogłyby oddać to, jak bardzo żałuję tego, co się wydarzyło. (...) Nie mam pojęcia, kiedy opuszczę więzienne mury - wiem jednak, że chcę je opuścić jako nowy człowiek i prowadzić zupełnie inne życie. Dlatego też podjąłem decyzję o zakończeniu projektu pod tytułem "Tom Swoon". Nadszedł czas, by skupić się na innych, ważniejszych od kariery sprawach. Przepraszam, że to wszystko skończyło się tak nagle... i tak tragicznie - dodał także wyraźnie poruszony muzyk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczny artykuł! Media: „Klan ZNĘCA SIĘ nad niepełnosprawnym Maćkiem”
  2. Brutalne słowa Krzysztofa Krawczyka. Nikt się tego nie spodziewał
  3. W hitowym serialu TVP kochali go wszyscy. Padła śmiertelna diagnoza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News