Polski muzyk miał wypadek. Jego twarz wygląda okropnie

Polski muzyk miał wypadek. Jego twarz wygląda okropnie

Tego muzyka nie da się nie znać. Ostatnio przeżył poważny wypadek, z którego wyszedł z widocznymi obrażeniami. Opublikował właśnie zdjęcia w internecie. Nie da się ukryć, że jego twarz wygląda okropnie.

O Jacku Mejerze słyszeli już wszyscy. Może nie jest on znany pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, jednakże jego pseudonim znają wszyscy. Mowa o Mezo, którego rap w Polsce jest powszechnie znany. Artysta miał ostatnio nieciekawy wypadek, z którego niestety nie do końca wyszedł cało. W internecie opublikował zdjęcia ran, które są wynikiem kolizji. ZOBACZ TAKŻE: WYPADEK Bieleckiego na K2!

Muzyk miał wypadek samochodowy

Jak poinformował artysta, do wypadku doszło w nocy 3 lutego, kiedy wracał ze swojego koncertu Uberem. Wówczas miejsce miała kolizja, w której brał udział pojazd z Mezo i jego żoną w środku. Jak komentuje sam muzyk "jebnięcie było konkretne". Choć cieszy się, że jego ukochanej nic się nie stało, w jego przypadku nie obyło się bez pomocy fachowców. Konieczne było założenie szwów i opieka medyczna. - Dzięki za słowa troski. Wczoraj zaliczyłem boom jadąc Uberem. Najważniejsze, że mojej Żonie nic się nie stało, bo jebnięcie było konkretne. Zostałem fachowo zszyty i otoczony troskliwą opieką. Tylko dopiero co wyzdrowiałem i znów przymusowa przerwa w bieganiu... - skomentował Mezo. W sieci opublikował zdjęcia prezentujące jego twarz po wypadku. Widać na nich, że twarz Mezo mocno ucierpiała. Na skutek kolizji miał cały zalać się krwią. Konieczne było szycie jego czoła, które ucierpiało najbardziej. Jak podkreślił, przez najbliższy czas nie może podejmować żadnych cięższych aktywności fizycznych z bieganiem włącznie. muzyk facebook.com/Mezokracja ZOBACZ TAKŻE: Szczecin: Śmierć pracownika Amazona, to NIE był wypadek przy pracy źródło: eska.pl Następny artykuł