Polski aktor w rozpaczy. Prosi syna o wybaczenie

Polski aktor w rozpaczy. Prosi syna o wybaczenie Źródło: wikimedia

Leonard Pietraszak błaga syna o wybaczenie. Aktor nie kryje rozpaczy. Wszelkimi siłami stara się nawiązać kontakt pierworodnym. Niestety sprawa jest skomplikowana, a Pietraszakowi nie zostało już wiele czasu.

Niestety kariera nie zawsze idealnie zgrywa się z życiem rodzinnym i rodzicielstwem. Dzieci sławnych aktorów często pochodzą z rozbitych rodzin. Historia Pietraszaka nie jest wyjątkowa. To jeden z wielu podobnych przypadków.

Leonard Pietraszak błaga o wybaczenie

Popularny aktor znany z takich produkcji jak: "Vabank", "Kingsajz", "Danton" czy "Czterdziestolatek" ma już ponad osiemdziesiąt lat. Od kilku dekad próbuje naprawić swoje relacje z synem. Niestety, pomimo wielu prób nie dochodzi do pojednania. Pietraszak na początku lat 60. poznał utalentowaną malarkę. Zamieszkali w Poznaniu i wzięli ślub. Owocem ich małżeństwa był syn Mikołaj. Jednak po jakimś czasie aktor powrócił do Warszawy, by rozwijać się zawodowo. Umówili się, że żona wraz z synem mieli do niego dojechać, lecz nigdy to nie nastąpiło. Po czasie para się rozstała, lecz mimo to aktor starał się regularnie odwiedzać Mikołaja. Niestety kontakt robił się coraz rzadszy. Gdy młody syn Pietraszaka brał ślub to zaprosił ojca bez jego nowej partnerki. Do tego dodał do sobie do nazwiska "Dmowski" po swojej babce, by nie kojarzyć się ze znanym ojcem. - Bardzo chciałby pogodzić się z synem. Wie, że czasu nie zostało mu dużo. Czeka na jakiś gest, wiadomość, a trafia na mur obojętności - wyznał przyjaciel aktora. - Leonard Pietraszak nie zawsze był zainteresowany podtrzymywaniem więzi z synem. Jego słowa czasem mijają się z prawdą. A Mikołaj tego nie dementuje, nie chce pogarszać sytuacji - donosi inny informator. Oczywiście medal musi mieć dwie strony. Zapewne istnieją dwie wersje wydarzeń, lecz syn aktora, który jest już po 50 nie chce komentować sprawy. Mężczyzna nie ma zamiaru wywlekać przeszłości na światło dzienne.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat polskiej artystki. Prześladowca robi jej zdjęcia i wynajmuje bandytów
  2. Edyta Olszówka sięgnęła dna. Tragiczna historia aktorki
  3. Przepowiednia się sprawdza! Słynny polski jasnowidz o końcu Kaczyńskiego
Następny artykuł