Polska nie może w to uwierzyć! Właśnie wyszły na jaw szokujące fakty z przeszłości premiera Morawieckiego. Był on bowiem brutalnie bity, zastraszany i upokarzany w związku ze swą działalnością antykomunistyczną. Te informacje wstrząsnęły całym krajem, a w mediach aż huczy.

To naprawdę szokujące informacje. Premier Morawiecki został zmasakrowany przez ZOMO. Bili go, a nawet kazali mu kopać własny grób. Trudno uwierzyć, że coś takiego spotkało nowego premiera RP. Mówiła o tym siostra Morawieckiego, pani Anna.

ZOBACZ TAKŻE: Polska zaniemówiła. Mateusz Morawiecki brutalnie pobity! „Cały w sińcach”

„Mateusz Morawiecki nie pękał”

Wrócił do domu cały w sińcach i ślady zostały mu na długo – zdradziła portalowi wszystkoconajwazniejsze.pl Anna Morawiecka.

Do młodszego z Morawieckich mierzono także z broni, strasząc, że jego siostra zostanie zgwałcona. Jednak przyszły premier nigdy nie zdecydował się obciążać w zeznaniach swych najbliższych.

ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! Znamy kulisy współpracy Morawieckiego z Tuskiem

W późniejszych latach Morawiecki dał się także poznać jako autor artykułów w podziemnej prasie i uczestnik strajków na Uniwersytecie we Wrocławiu.

Jedno wydarzenie z jego przeszłości szczególnie wstrząsnęło jednak opinią publiczną. Morawieckiemu kazano bowiem kiedyś nawet… kopać własny grób.

Jakie wykształcenie ma Morawiecki? Imponujące! Oto 10 interesujących faktów na jego temat

Internauci komentują zmianę premiera. Jest ostro! [MEMY]

Źródło: gazeta.pl

...

Zobacz również