Polska zaniemówiła. Mateusz Morawiecki brutalnie pobity. "Cały w sińcach"

Polska zaniemówiła. Mateusz Morawiecki brutalnie pobity. "Cały w sińcach" Źródło:

Polska nie może w to uwierzyć! Właśnie wyszły na jaw szokujące fakty z przeszłości premiera Morawieckiego. Był on bowiem brutalnie bity, zastraszany i upokarzany w związku ze swą działalnością antykomunistyczną. Te informacje wstrząsnęły całym krajem, a w mediach aż huczy.

To naprawdę szokujące informacje. Premier Morawiecki został zmasakrowany przez ZOMO. Bili go, a nawet kazali mu kopać własny grób. Trudno uwierzyć, że coś takiego spotkało nowego premiera RP. Mówiła o tym siostra Morawieckiego, pani Anna.

ZOBACZ TAKŻE: Polska zaniemówiła. Mateusz Morawiecki brutalnie pobity! „Cały w sińcach”

"Mateusz Morawiecki nie pękał"

- Wrócił do domu cały w sińcach i ślady zostały mu na długo - zdradziła portalowi wszystkoconajwazniejsze.pl Anna Morawiecka. Do młodszego z Morawieckich mierzono także z broni, strasząc, że jego siostra zostanie zgwałcona. Jednak przyszły premier nigdy nie zdecydował się obciążać w zeznaniach swych najbliższych. ZOBACZ TAKŻE: Sensacja! Znamy kulisy współpracy Morawieckiego z Tuskiem W późniejszych latach Morawiecki dał się także poznać jako autor artykułów w podziemnej prasie i uczestnik strajków na Uniwersytecie we Wrocławiu. Jedno wydarzenie z jego przeszłości szczególnie wstrząsnęło jednak opinią publiczną. Morawieckiemu kazano bowiem kiedyś nawet... kopać własny grób. Źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News