Polska w szoku. Popełnił samobójstwo w wieku 82 lat, wcześniej skatował żonę

Polska w szoku. Popełnił samobójstwo w wieku 82 lat, wcześniej skatował żonę

Wczoraj wieczorem po krwawej awanturze, 82-latek popełnił samobójstwo, rzucając się z okna. Zanim to zrobił, dotkliwie pobił swoją żonę i siostrę. Obie poszkodowane wymagały hospitalizacji. Po tym, co się stało, cała Polska jest w szoku.

Do tragedii doszło w piątkowy wieczór na jednym z osiedli w Bielsko-Białej. W mieszkaniu na osiedlu Beskidzkim 82-latek wszczął awanturę z żoną i siostrą. W wyniku sprzeczki mężczyzna uciekł się do przemocy. Obie kobiety dotkliwie pobił młotkiem. Gdy na miejscu zjawiły się służby, jedna z nich wymagała reanimacji. Druga wcześniej uciekła z miejsca zdarzenia, jednak także pilnie potrzebowała pomocy lekarskiej. Powodem awantury miały być pieniądze. Jak podaje miejscowa "Gazeta Wyborcza" rodzina już wcześniej był pod obserwacją policji.

Polska: pobił młotkiem żonę i siostrę, a następnie popełnił samobójstwo

Po dokonaniu przestępstwa 82-latek nie zamierzał dać się osądzić. By uciec od sprawiedliwości, wyskoczył z okna mieszkania, które znajduje się na 9. piętrze. Mężczyzna zginął na miejscu. 81-letnia żona samobójcy jest w ciężkim stanie i nie wiadomo, czy przeżyje. Dotknięta tragedią rodzina znajdowała się pod nadzorem policji. Posiadała tzw. "niebieską kartę". Co ciekawe w dniu tragedii mieszkanie odwiedził dzielnicowy, którego zapewniono, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Przyszły samobójca powiedział mundurowemu, że poprawił swoje zachowanie i wychodzi na prostą. Na miejscu pracuje już policja i biegli, których zadaniem będzie zbadanie przebiegu wczorajszej tragedii, którą zaszokowana jest cała Polska. Jej ostateczne powody poznamy w najbliższej przyszłości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka
  2. Nie dostaliście kilkuset złotych, które Wam się NALEŻĄ. Odzyskajcie je!
  3. Wszystko o kawie – fakty i mity
  4. Odkryto niesamowite zdjęcie! Jan Paweł II z ukochanym pupilem
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News