Afery i skandale z liderami opozycji w roli głównej są szeroko komentowane nie tylko przez polityków i publicystów politycznych ale także przez celebrytów. Do dyskusji włączyła się właśnie jedna z najpopularniejszych polskich projektantek mody – Ewa Minge. 

Echa skandali jakie wywołali liderzy opozycji – Ryszard Petru oraz Mateusz Kijowski, wciąż nie cichną. Ich zachowaniem oburzeni są nie tylko szeregowi członkowie ich formacji i organizacji, ale także celebryci, którzy dotychczas stronili raczej od politycznych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE – Znana feministka przez post na facebooku zaskarbiła sobie prawicę. Co napisała?

Do grona oburzonych postawami Petru i Kijowskiego dołączyła jedna z najbardziej rozpoznawalnych projektantek mody w Polsce – Ewa Minge, która skomentowała wszystko na jednym z portali społecznościowych.

Jak zaznacza na samym początku – nie sympatyzuje z żadną formacją polityczną i nie uważa się za osobę, która zna się na polityce.

Natychmiast pod postem pojawiły się komentarze zarówno zwolenników Komitetu Obrony Demokracji oraz Nowoczesnej, którzy starali się bronić swoich liderów jak i przeciwników wspomnianych Petru i Kijowskiego, którzy udzielili projektantce wsparcia w dyskusji z tymi pierwszymi. Oczywiście w komentarzach wywiązała się kłótnia na nie najwyższym poziomie na co zareagowała sama Minge.

bh

...

Zobacz również