Polska piosenkarka UPOKORZONA. Dostała kosza od...

Polska piosenkarka UPOKORZONA. Dostała kosza od... Źródło: Fot. Instagram/Honorata Skarbek

Związki pomiędzy celebrytami bardzo rzadko bywają stateczne i trwałe. W celebryckim światku także dochodzi do głośnych rozstań, czy nieudanych prób podrywu. Przekonała się o tym dosadnie młoda piosenkarka, która dostała spektakularnego kosza od kolegi, także będącego gwiazdą biznesu rozrywkowego.

Honorata Skarbek jest obecnie przede wszystkim celebrytką mediów społecznościowych. Rozwija także karierę muzyczną, a jej uroda niezmiennie porównywana jest do popularnej siostry Kim Kardashian - Kylie Jenner.

Niespodziewany zawód miłosny

W programie realizowanym przez portal plotek.pl Skarbek zdradziła, że jakiś czas temu dostała bolesnego kosza od niezwykle popularnego youtubera, Ajgora, który jest obiektem westchnień tysięcy polskich nastolatek. Jej także nie udało się go jednak skutecznie poderwać. - Kiedyś podrywałam Ajgora i próbowałam go wyrwać, ale dał mi kosza. Ajgor, jak teraz to oglądasz, dałeś mi kosza, bo dobrze wiesz, że wydzwaniałam do ciebie i wypisywałam, a ty byłeś twardy. Twardy - oczywiście chodzi o postawę, o nic innego, niestety - powiedziała otwarcie celebrytka, czym zadziwiła tysiące swoich fanów.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News