Nawet największe gwiazdy często decydują się promować nowe płyty, czy projekty poprzez zaszokowanie odbiorców. Podobną strategię przyjęła także jedna z polskich artystek, której cygańska trasa koncertowa zadziwiła jej fanów oraz internautów zapoznających się z fotografiami wykonanymi podczas występów. 

Justyna Steczkowska jest jednym z najbardziej znanych głosów polskiej branży muzycznej. Nie jej talent, a choreografie przygotowane dla tancerzy na koncerty artystki przyciągają jednak obecnie największą uwagę odbiorców, którzy w komentarzach na portalach społecznościowych zaznaczają, że sami już nie wiedzą, czy oglądają koncert, czy też film dla dorosłych.

Opinie na temat trasy są zdecydowanie skrajne. Jedni chwalą zaangażowanie Steczkowskiej w budowanie specyficznego klimatu występów, którego nie można poczuć w żadnym innym miejscu. Na gwiazdę spadł jednak także ogrom krytyki. Wielu widzów nie rozumie bowiem, dlaczego nie chce ona przyciągać publiczności swoim talentem, a stara się budować wokół siebie kolejne kontrowersje.

Sama Steczkowska nie odniosła się do pochwał ani do krytyki ze strony fanów. Prawdopodobnie nie zamierza także odejść od realizowanego obecnie zamysłu artystycznego.

...

Zobacz również

Fot. Galeria Fakt.pl
Fot. Galeria Fakt.pl
Fot. Galeria Fakt.pl
Fot. Galeria Fakt.pl
Fot. Galeria Fakt.pl
Fot. Galeria Fakt.pl

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!