Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji

Polska aktorka bardzo cierpi. Musi poddać się operacji

Aktorstwo to nie tylko czerwony dywan, błyski fotoreporterskich lamp i sława. Ten artystyczny zawód to także wiele wyrzeczeń, często zdrowotnych. Gwiazdą, która ostatnio się o tym dotkliwie przekonała, jest Iza Miko.

Urodzona w Łodzi Miko jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie Polek. Aktorka swoją karierę zaczęła już na bardzo wczesnym etapie życia. Była gwiazdą dziecięcego zespołu Fasolki, a w 1988 roku wystąpiła w filmie z serii o Paniu Kleksie. Ucząc się baletu, już w wieku 15 lat wraz z matką wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczęszczała do najbardziej prestiżowych szkół baletowych w kraju. Niestety karierę zawodowej tancerki zaprzepaściła kontuzja pleców. Teraz gwiazda zmaga się z kolejną bardzo poważną kontuzją, której również nabawiła się, tańcząc. Aktorka desperacko potrzebuje operacji.

Iza Miko potrzebuje operacji stopy

Polska aktorka słynie z relacjonowania swojego życia na Instagramie. Furorę w internecie i niemały skandal wywołała jej relacja z wizyty u lekarza, na której pokazała się niemalże całkowicie nago. Ubraną w samą bieliznę Miko lekarz dotykał po piersiach. Całość opisana był słowami: "Ah, moje cycuszki doktorze!". Teraz fani gwiazdy przeżyli kolejny szok, gdyż dowiedzieli się o jej kolejnej, tym razem bardzo poważnej przypadłości. Na Instagramie Miko zobaczyć możemy jej posiniaczoną i powyginaną stopę. Opis relacji jednoznaczne wskazuje na natychmiastową potrzebę poddania się opiece lekarzy. Wyraźnie widać haluksy, ogromnego siniaka i opuchliznę. Kontuzja spowodowana jest tańcem, któremu w ostatnim czasie Izabela Miko poświęca sporo czasu. - Ból zabija... Czeka mnie operacja stopy - pisze gwiazda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Porażające wyznanie polityka. Biedroń chciał popełnić samobójstwo
  2. Afera po Dzień Dobry TVN! Polacy chcą zlinczować Szulim
  3. Fani są przerażeni, Sławomir milczy. Niepokojące zdjęcie jego żony
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News