Był w Polsce wielką gwiazdą, nagle słuch o nim zaginął. Wiemy, co się z nim teraz dzieje

Był w Polsce wielką gwiazdą, nagle słuch o nim zaginął. Wiemy, co się z nim teraz dzieje Źródło: youtube.com Polsat

Polska była dla niego niemal drugim domem, przekonywał, że uwielbia mieszkać w Warszawie. Szybko stał się wielką gwiazdą, nagle słuch o nim zaginął. Po latach w mediach pojawiły się informacje o zapomnianym celerycie.

Polska stała się dla mężczyzny drugim domem, szybko zdobył status gwiazdy i tutaj zdecydował się osiedlić na stałe. Nagle celebryta zniknął, a fani nie mieli pojęcia, co się z nim stało. Po latach znów o sobie przypomniał, media obiegły informacje o zapomnianym gwiazdorze. 

Polska jest dla niego drugim domem

Żora Korolyov szybko stał się wielką gwiazdą w Polsce, dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami". Ukraiński tancerz przeprowadził się w 2003 roku do Warszawy i jak zapewniał, uwielbia tu mieszkać. Do naszej stolicy przyjechał z Niemiec.

– W Polsce czuję się zdecydowanie lepiej niż w Niemczech. Polacy, jak Ukraińcy, to naród słowiański, więc ludzie są podobnie serdeczni i otwarci. I mam bliżej na Ukrainę, gdzie mieszkają moi rodzice – przekonywał Żona Korolyov.

Korolyov w tanecznym show wystąpił w parze m.in. z Katarzyną Cerekwicką, Karoliną Gorczycą oraz Dominiką Gwit. Po sukcesie, który odniósł w telewizji założył w Warszawie Akademię Arta, czyli szkołę tańca, śpiewu i gry aktorskiej dla najmłodszych. Jednak moda na taniec przeminęła, tak samo jak popularność tancerza. Gwiazdor liczył, że wróci do pracy na planie "Tańca z gwiazdami", producenci zastąpili go jednak innymi tancerzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polscy widzowie szybko zapomnieli o tancerzu

W końcu gwiazdor dał upust swojej frustracji i zaczął nieprzychylnie wypowiadać się o byłych pracodawcach i innych gwiazdach tanecznego show. Kiedy okazało się, że Korolyov nie dostał zaproszenia na imprezę z okazji setnego odcinka tanecznego show, gwiazdor nie wytrzymał i skomentował to w swoich mediach społecznościowych.

- Czy ktoś wie dlaczego nie dostałem zaproszenia na jubileuszowy odcinek "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich ostatnich szopkach, ale sam fakt moje obrażalscy prawda boli [pisow. oryg.] - napisał tancerz na swoim Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Dagmara z "Królowych życia" w zalana krwią. W sieci pojawiło się zdjęcie, co się stało?

3. Wielokrotnie wzywali pogotowie. Bliscy patrzyli jak babcia powoli umiera

Pod postem tancerza pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy uważają, że niepotrzebnie poruszył tę sprawę na forum publicznym. 

- Ty masz prawo do własnej opinii, tak samo jak i ja i jeśli uważam że coś jest słabe lub żenujące jak dwa grosze czy PiS, to mam prawo o tym mówić lub pisać, podobno żyje jeszcze w demokratycznym państwie. A ja sam o sobie głośno nie zrobiłem. To jest sprawa mediów, nie moja. Nie chcę więcej ciągnąć tego tematu [pisow. oryg.] - bronił swojej postawy Żora.

Afera zaszkodziła jego dalszej karierze. Dziś Żora Korolyov nie jest zapraszany do telewizji, nie pojawia się na imprezach i w programach. Również jego taneczny biznes ma kłopoty - z powodu pandemii nie przynosi spodziewanych zysków. Jak donosi Pomponik, Żora nie planuje jednak opuszczać Polski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje 32-letni ulubieniec fanów, osierocił małe dzieci
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Nagła zmiana w ostatniej chwili ws. zaprzysiężenia Andrzeja Dudy. Miało być inaczej
  4. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  5. Dramat młodszej córki Marty Kaczyńskiej. Jest zdruzgotana
  6. Magda Gessler drży o życie swojego męża. Sytuacja jest bardzo poważna   

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News