Kapitalne przywitanie polskich siatkarzy w kraju. Czegoś takiego nie widzieli na całym świecie

Kapitalne przywitanie polskich siatkarzy w kraju. Czegoś takiego nie widzieli na całym świecie Źródło:

Polscy siatkarze dokonali czegoś nieprawdopodobnego. Po raz drugi z rzędu okazali się najlepszą drużyną na Mistrzostwach Świata. Kibice wpadli w euforię i zgotowali im nieprawdopodobne przywitanie.

Polscy siatkarze obronili mistrzowski tytuł i po raz kolejny udowodnili kto jest najlepszą drużyną na świecie. W finałowym pojedynku pokonali Brazylijczyków trzy do zera i podobnie jak przed czterema laty mogli cieszyć się z ostatecznego triumfu.

Polscy siatkarze przywitani po królewsku

Tak wielki sukces polskich siatkarzy nie mógł przejść bez echa. Polscy kibice wpadli w euforię wiedząc, że ich ulubieńcy dokonali czegoś niebywałego w skali całej historii tego sportu. Nic więc dziwnego, że na lotniku zgotowali naszej drużynie nieprawdopodobne przywitanie. Tłum zebrany na warszawskim Okęciu ze zniecierpliwieniem oczekiwał powrotu polskiej drużyny do kraju. Lot został opóźniony w związku z problemami technicznymi samolotu, ale ostatecznie siatkarze trafili do kraju. Tak wielkiego zgromadzenia nie pamiętają nawet najdłużej pracujące na lotnisku osoby. Większość zebranych była wyposażona w biało-czerwone flagi i miała na sobie barwy narodowe. Kiedy tylko nasi siatkarze pokazali się w przejściu tłum wybuchnął nieprawdopodobną radością. Okrzykom takim jak "Polska" i "dziękujemy" nie było końca. Nie zabrakło też tradycyjnego "sto lat" oraz wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polacy po raz kolejny mistrzami świata

Sukces polskiej reprezentacji w siatkówce jest tym większy, że obronili oni tytuł sprzed czterech lat. I podobnie jak wtedy, tak i teraz musieli zmierzyć się w meczu finałowym z Brazylią. Wszelkie obawy, które kibice mieli po bardzo zaciętym półfinałowym pojedynku z USA szybko zostały rozwiane. Polacy nie pozostawili przeciwnikom żadnych złudzeń i pewnie wygrali bez straty seta. Po raz pierwszy w historii doszło również do sytuacji, w której aż czterech naszych reprezentantów otrzymało indywidualne wyróżnienia za genialną grę na przestrzeni całego turnieju.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Wiemy ile nasi siatkarze dostali za mistrzostwo. Ręce opadają! 
  2. Bardzo ważne zmiany dla kierowców! Od 1 października 
  3. Kościół się wścieknie! Wiadomo ile osób obejrzało już Kler 
Następny artykuł