W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z kłótni między polskimi kierowcami tirów, a Afrykanami, którzy ukryli się w przyczepie jednego z samochodów ciężarowych. Atmosfera między mężczyznami była napięta, co doprowadziło do użycia siły. 

Imigranci zmierzający do Wielkiej Brytanii próbują wszelkich sposobów, aby osiągnąć swój cel. Zatrzymują i atakują pojazdy oraz włamują się do naczep tirów. Ten ostatni sposób szczególnie irytuje kierowców, gdyż w wielu przypadkach nie wiedzą nawet, że wiozą pasażerów na gapę.

Włamania do przyczep powodują ogromne straty w przewożonym towarze oraz narażają kierowców i ich firmy na wielotysięczne kary z racji przewożenia nieupoważnionych osób przez granicę państw. Na nagraniu widać, jak grupa polskich kierowców wyciąga z jednej z naczep dwóch czarnoskórych mężczyzn. Po chwili rozpoczyna się szarpanina i ostra wymiana zdań.

Kiedy mężczyźni odpychali się od siebie i agresja w nich rosła do akcji wkroczył wysoki Polak i zadał czarnoskóremu dwa ciosy. Ten drugi znokautował go. Film kończy się zaraz potem. Użytkownicy internetu oczywiście natychmiastowo odnieśli się do całego zajścia.

Szybka ręka, nie ma co. Gość nie miał szans, nokaut jak na ringu – napisał jeden z nich.

https://www.youtube.com/watch?v=ET0ukgFfYW8

 

...

Zobacz również