Miliony widzów włączyło dziś wieczorem Polsat. Wielu ogarnęła wściekłość, inni dziękują stacji

Miliony widzów włączyło dziś wieczorem Polsat. Wielu ogarnęła wściekłość, inni dziękują stacji Źródło: Pxhere.com

Polsat zaskoczył swoich widzów. Dziś wieczorem miliony Polaków zasiadły przed telewizorami, aby obejrzeć popularne show. Niektórzy się rozczarowali, a inni odetchnęli z ulgą.

Polsat zaskoczył swoich widzów. W piątkowy wieczór miliony Polaków zasiadły przed telewizorami, aby obejrzeć kolejny odcinek popularnego show. Okazało się jednak, że w dzisiejszym programie zabrakło "Tańca z Gwiazdami". Dla wielu osób było to duże rozczarowanie, ale z pewnością byli również ludzie, którzy odetchnęli z ulgą.

Widzowie telewizji Polsat z zapartym tchem śledzą losy uczestników tanecznego show. Program zbliża się wielkimi krokami do finału i już wkrótce przekonamy się, kto otrzyma kryształową kulę. Fani produkcji muszą być jednak cierpliwi. Emisja kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami" przewidziana jest dopiero po Wielkanocy, 26 kwietnia.

Polsat rozczarował swoich widzów. Dziś nie zobaczyliśmy "Tańca z Gwiazdami"

Dla wielu osób było to ogromne rozczarowanie. W poprzednim odcinku show krótko wspomniano, że kolejny odcinek będzie dopiero po świętach, jednak mało osób zwróciło uwagę na tę wzmiankę. Polsat nie rozgłaszał tej wiadomości i dlatego wiele osób nastawiło się na wielkie emocje związane z kolejnymi występami uczestników i kontrowersyjnymi komentarzami jurorów.

Zamiast "Tańca z Gwiazdami" można było obejrzeć dramat sensacyjny w reżyserii Franka Darabonta pt. "Skazani na Shawshank". Akcja filmu toczy się w latach 40. XX wieku. Urzędnik bankowy Andy Dufresne zostaje skazany na dożywotnie więzienie za zabójstwo żony i kochanka. Oskarżenia są jednak niesłuszne, a mężczyzna musi znosić trudy życia w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Nie ma wątpliwości, że klimat filmu zdecydowanie odbiega od tego, do czego przywykli widzowie telewizji Polsat w piątkowe wieczory.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niektórzy odetchnęli z ulgą. Dzisiejsze święto nie sprzyja tańcom i zabawie

Jak się jednak okazuje, telewizja Polsat miała ważny powód, aby nie emitować dziś kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Wiele osób odetchnęło z ulgą, że dziś zabraknie tego punktu programu. Dziś Kościół Katolicki obchodzi Wielki Piątek, który jest jednym z najsmutniejszych dni w kalendarzu liturgicznym. To właśnie dziś przypada pamiątka Męki Pańskiej. 

Najprawdopodobniej właśnie te okoliczności zadecydowały o zmianie dzisiejszego programu. W tym dniu zwyczajowo ogranicza się emisję komedii i programów rozrywkowych. Zamiast nich puszczane są filmy o poważniejszej tematyce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Widzów "Kuchennych Rewolucji" wbiło w fotele, wściekły kucharz darł się na Gessler: "Zaraz mnie ch*j strzeli"
  5. Andrzej Duda pokazał co ma w koszyku wielkanocnym. Ogromne zaskoczenie
  6. Media przekazały dziś najgorszą możliwą wiadomość. Nie żyje znakomita polska aktorka

źródło: Program Telewizyjny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News