Gwiazda Polsatu wstawiła przerażające zdjęcia. Jej twarz jest zmasakrowana

Gwiazda Polsatu wstawiła przerażające zdjęcia. Jej twarz jest zmasakrowana

Gwiazda telewizji Polsat totalnie przestraszyła swoich fanów. W jej mediach społecznościowych pojawiło się wstrząsające zdjęcie. Aktorka ma na nim totalnie zmasakrowaną twarz.

Gdy fani gwiazdy telewizji Polsat zajrzeli na jej Instagram, zdjęło ich prawdziwe przerażenie. Twarz Anety Zając nie przypomina tam delikatnej powierzchowności znanej blondynki.

Gwiazda telewizji Polsat wygląda jak pobita

Tym razem Aneta Zając wstawiła zdjęcie, na którym jej twarz jest zmasakrowana. Fani momentalnie bardzo przestraszyli się, że aktorka została faktycznie pobita. Na szczęście opis, który wskazywał na dużą dozę dystansu, pozwala myśleć, że to jedynie charakteryzacja. - Gwiazdorzenie nie popłaca – podpisała Aneta swoje zdjęcie. To faktycznie daje do myślenia, że coś złego spotkało nie ją, ale graną przez nią postać. Fani jednak obawiają się, że postać graną przez Anetę Zając w Pierwszej Miłości czeka coś bardzo niedobrego. "O mój Boże!", "Co się Pani stało?!", "Musiało boleć" - to tylko nieliczne z komentarzy, jakie fani publikowali pod dramatycznym zdjęciem Zając. Jedno jest pewne - wątek, który przyjdzie jej zagrać, jeśli to, co wstawiła na swój Instagram jest charakteryzacją - będzie dużym aktorskim wyzwaniem. Stykanie się z przemocą nawet na planie filmowym jest bardzo wykańczające psychicznie. Polsat Aneta Zając wygląda przerażająco, fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądały protesty przeciw zmianom w sądownictwie [ZDJĘCIA]

ZOBACZ TAKŻE: Skandal! Ujawniono „operację Sejm”, PiS będzie miał kłopoty

ZOBACZ TAKŻE: Myśleliście ze smoki nie istnieją, myliliście się

ZOBACZ TAKŻE: Pierwszy tatuaż, co muszisz wiedzieć zanim go zrobisz

ZOBACZ TAKŻE: Kocioł pod Pałacem Prezydenckim. Policja tłumi protest opozycji

Aneta Zając Aneta Zając fot. instagram.com/@anette.zajac https://www.instagram.com/anette.zajac/?hl=pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News