Czeka ją operacja i miesiące rehabilitacji. Gwiazda Polsatu miała okropny wypadek

Czeka ją operacja i miesiące rehabilitacji. Gwiazda Polsatu miała okropny wypadek Źródło: youtube.com/Polsat

Polsat zorganizował konferencje prasową, podczas której jedna z gwiazd nowego programu tej stacji mocno zszokowała widzów swoim stanem zdrowia. Wypadek, któremu uległa gwiazda, sprawił, że w najbliższym czasie będzie czekało ją wiele trudności i wyzwań. Z jej zdrowiem naprawdę nie jest najlepiej.

Polsat w ostatnim czasie zasłynął nowym, zupełnie innowacyjnym programem, który w krótkim czasie zdobył sympatię znacznej części widzów. Mowa rzecz jasna o "Śpiewajmy razem. All Together Now", który swoją premierę miał 5 września ubiegłego roku. Pierwsza edycja osiągnęła znaczny komercyjny sukces. Już wkrótce odbyć mają się nagrania do drugiej edycji. Właśnie to było tematem zorganizowanej przez Polsat konferencji prasowej.

Nie mogło się zdarzyć, żeby zabrakło na niej Wandy Kwietniewskiej, która jest jedną z jurorek programu. Piosenkarka zaskoczyła wszystkich stanem swojego zdrowia, a konkretnie ortezą na prawej nodze. Jak się okazało, podczas tegorocznego pobytu w Alpach, w czasie jazdy na nartach nabawiła się kontuzji. Nie byle jakiej kontuzji, bo chodzi o zerwane więzadło w kolanie. Celebrytka, która jest wielką fanką jazdy na nartach nie traciła jednak dobrego humoru.

Polsat: Wanda Kwietniewska na konferencji prasowej

Piosenkarka, podczas konferencji była zmuszona poruszać się o kulach, widać było, że sprawia jej to niemały problem. Jednak pomimo wypadku i wyraźnych problemów z chodzeniem, nie straciła pogody ducha, uśmiechając się i pozując do zdjęć - gdy przyszedł czas na fotografów, odrzuciła kule, pozując bez podpory.

Uraz zerwania więzadła należy do poważnych. To właśnie dzięki więzadłom, kolano może znosić obciążenia i umożliwiają one jego poprawne działanie. Kiedy coś złego się z nimi stanie, wiąże się to z reguły ze znacznym bólem oraz problemami z poruszaniem, a nawet opieraniem się na zranionej nodze.

Artystkę czeka teraz w najlepszym razie kilka miesięcy intensywnych rehabilitacji. Jednak przedtem musi przejść operację. Może być to o tyle ryzykowne, że Kwietniewska skończyła już 62 lata, a w tym wieku organizm wolniej się regeneruje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat wkrótce rusza z drugą edycją popularnego programu

"Śpiewajmy razem. All Together Now" jest programem, w którym uczestnicy prezentują zdolności wokalne przed aż 100-osobową komisją. Zasada jest taka, że im więcej jurorów wstanie i zacznie śpiewać razem z uczestnikiem, tym więcej punktów jest mu przyznawanych.

Jednym z jurorów jest właśnie Wanda Kwietniewska, znana i lubiana piosenkarka. Zasłynęła przede wszystkim jako wokalistka zespołu rockowego "Wanda i Banda", który na polskiej scenie muzycznej istnieje od 1982 roku. Od pewnego czasu jednak jest nieaktywna na scenie muzycznej, choć w 2011 roku, wraz z Norbim nagrała piosenkę, wspierającą reprezentację Polski w siatkówce mężczyzn.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Widzów wbiło w ziemię. Mega gwiazda TVN odchodzi ze stacji!
  3. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  4. Legendarny kosmetyk przeceniony o niemal połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News