Polsat wściekły jak nigdy! Popek na WYLOCIE z Tańca z Gwiazdami

Polsat wściekły jak nigdy! Popek na WYLOCIE z Tańca z Gwiazdami

Wielki, przerażający wyglądem facet zwiewnie porusza się na parkiecie. Jakieś skojarzenia? Tak! To Popek. Jego występ w Tańcu z Gwiazdami wzbudza ogromne emocje, teraz okazuje się, że Telewizja Polsat jest na niego wściekła jak nigdy. Może wylecieć z programu.

Popek, znany również jako Popek Monster, święci tryumfy głównie wśród zafascynowanej nim młodzieży. Swój przydomek „Monster” zawdzięcza oryginalnemu wyglądowi. Cały jest wytatuowany, ma nawet czarne gałki oczne. W Tańcu z Gwiazdami jednak pokazuje swoją drugą, wrażliwszą twarz. Mimo to Popek od początku sprawiał twórcom programu mniejsze lub większe problemy. Najpierw był kłopot ze znalezieniem tancerki, która poskromiłaby niesfornego Monstera.

Popek na dywaniku

Teraz okazuje się, że raper sprawia kolejny problem, wylądował nawet na dywaniku u Niny Terentiew. Chodzi o to, że Popek często nie stawia się na treningi, zdaje się nie być tak bardzo zaangażowany w program, jak na to wygląda podczas odcinków. Za takie podejście w każdej chwili może wylecieć z Tańca z Gwiazdami! - Pani Terentiew, cała obsado i produkcji, obiecuję, że nie odpuszczę już żadnego treningu. Bo dzisiaj dostałem opi*prz, że opuszczam. Tym razem się przyłożę na 120%, rozwalę ten parkiet. Mam dużo obowiązków. Ale pomyślałem sobie, ile mogę tutaj osiągnąć, i obiecuję, że już będę przykładał się do treningów – napisał w internecie skruszony idol młodzieży. Trzeba przyznać, że muzyk całkowicie zmienił swój wizerunek. Kiedyś taka publiczna skrucha byłaby totalnie niemożliwa, a teraz jednak, kiedy przestraszył się, że może wylecieć z programu, potrafił zaangażować się na sto procent. Niesamowita przemiana!

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jeśli to przejdzie, Warszawa zapłonie. „Całkowity zakaz wyjeżdżania z Polski za granicę”
  2. Rodzina wzgardziła ostatnią wolą Zbigniewa Wodeckiego. Twierdzą, że wiedzą lepiej
  3. Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: „To może eksplodować i was zabić!”
  4. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?
  5. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
Źródło: rozrywka.dziennik.pl Następny artykuł