Wypadek polskiej legendy w Polsacie. Potrzebna pilna operacja

Wypadek polskiej legendy w Polsacie. Potrzebna pilna operacja Źródło:

Polsat zdecydował się na wyprodukowanie całkowicie nowego programu, na którego rozpoczęcie czeka już cała Polska. Jednym z jego głównych bohaterów okazał się kultowy polski sportowiec. Na planie show mistrz uległ jednak wypadkowi, przez który będzie zmuszony przejść pilną operację.

Władysław Kozakiewicz wziął udział w nowym show Polsatu "Lepiej późno niż wcale", który jest odpowiednikiem programu stacji TVN - "Azja Express". Aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, Władysław Kozakiewicz, kabareciarz Krzysztof Hanke oraz youtuber Rafał Masny wyruszyli w podróż do Azji. W kilka tygodni odwiedzili Japonię, Indonezję i Koreę.

Władysław Kozakiewicz miał wypadek

W trakcie programu uczestnicy musieli wykonać wiele trudnych zadań. Jednym z wyzwań Kozakiewicza była walka z balijskim zapaśnikiem. Niestety nie skończyło się to dobrze dla polskiego sportowca. W czasie walki Kozakiewicz uszkodził sobie kolano. – W czasie jednego z zadań, które miałem do wykonania, na moją nogę... wywrócił się 120 kilogramowy osiłek. Chciał mnie po prostu przewrócić normalnym rzutem, jednak trochę za słabo mnie trzymał. Początkowo myślałem, że to zwykłe skręcenie i się tym nie przejąłem - powiedział Kozakiewicz w rozmowie z Faktem. Pomimo bólu sportowiec nie zrezygnował z uczestnictwa w programie. – Robiłem wszystko, co było w scenariuszu, grałem do końca, opuściłem tylko jedno przedpołudnie, gdy pojechałem do szpitala na badania – zapewniał Kozakiewicz. Po powrocie do Polski okazało się jednak, że noga jest złamana, a byłego tyczkarza czeka operacja. – Nie ma co ukrywać. Czeka mnie operacja stawu. Azjatyckiej wyprawy jednak nie żałuję. To jedna z największych przyjemności, która mnie ostatnio spotkała - powiedział sportowiec.

Kim jest Władysław Kozakiewicz?

Władysław Kozakiewicz urodził się w 1953 roku pod Wilnem. Jest legendarnym polskim sportowcem. W 1980 roku został mistrzem olimpijskim w skoku o tyczce. Odznaczony m.in. złotym i srebrnym Medalem za Wybitne Osiągnięcia Sportowe oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Był także bohaterem książki Gest Kozakiewicza Ireneusza Pawlika.

Kiedy odbędzie się premiera programu "Lepiej późno niż wcale" telewizji Polsat?

Premierę programu będzie można zobaczyć już 7 września w Polsacie. Odcinki emitowane będą w każdy piątek o godzinie 22:00.

Zobacz także:

  1. Śmierć jest już blisko. Przerażające słowa, Meghan Markle we łzach
  2. Pani Stasia z Klanu nie żyje. Ujawniono nieznany koszmar z jej życia
  3. Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News