Widzowie hitowego serialu Polsatu zaniemówili! Główna aktorka w więzieniu

Widzowie hitowego serialu Polsatu zaniemówili! Główna aktorka w więzieniu

Miłośnicy najważniejszego serialu Telewizji Polsat muszą przygotować się na ogromne zmiany. Jedna z kluczowych postaci trafi za kratki! "Pierwsza miłość" wchodzi w nowy rozdział. 

Kręcony we Wrocławiu i okolicach serial cieszy się ogromną popularnością. Choć w ciągu ostatnich 12 miesięcy stracił setki tysięcy widzów, to wciąż zajmuje miejsce w ścisłej czołówce w zestawieniu najczęściej oglądanych produkcji telewizyjnych. Każdorazowo ogląda go średnio niemal 2 miliony osób. Nadchodzący sezon będzie pełen zmian. Podobnie, jak w poprzednim bohaterowie będą musieli zmierzyć się z naprawdę ciężkimi przeciwnościami losu. Widzowie serialu stacji Polsat będą mocno zaskoczeni tym, co stało się z jedną z kluczowych bohaterek produkcji. Jej losy pojawią się na ekranach już tej jesieni.

Polsat: "Pierwsza miłość" zaskoczyła fanów

Pod koniec zeszłego sezonu, do którego doszło przed rozpoczęciem się wakacji, byliśmy świadkami niezwykle dramatycznych wydarzeń. Główną bohaterką dramatu była Marysia, która dopuściła się ciężkiego złamania prawa. Żona Domańskiego dała się ponieść emocjom i mając przed swoich samochodem gnębiącego ją prześladowcę, wcisnęła pedał gazu. W wyniku zderzenia mężczyzna zginął. Bohaterka posłuchała się rady obecnej na miejscu przyjaciółki, która poleciła jej jak najszybszą ucieczkę. Marysia o wszystkim opowiedziała swojemu mężowi. Widzowie natychmiast zaczęli się zastanawiać nad przyszłością bohaterki, która w końcu zabiła człowieka. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego sezonu Marysia znajdować się będzie w zakładzie karnym. Wiemy to z fotografii zamieszczonych na Instagramie przez odtwórczynię roli, Anetę Zając. Wyraźnie widać na nich kajdanki, więzienne mury i ogrodzenie. Dalszych losów prześladowanej kobiety dowiemy się już tej jesieni, kiedy wystartuje kolejny sezon serialu telewizji Polsat zatytułowanego "Pierwsza miłość". fot. Instagram.com/Aneta Zając fot. Instagram.com/Aneta Zając Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Patryk Jaki zaliczył żenująca wpadkę. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki
  2. Skandal w „Projekt Lady”! Wielkie, nagie biusty na ekranie, widzowie oburzeni
  3. Suknia ślubna – biała czy kolorowa?
  4. Obrzydliwa moda! Rodzice zmuszają dzieci do zdjęć z martwymi zwierzakami
źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News