Widzowie TVP, Polsatu i TVN wściekli. Media ujawniają ogromne oszustwa w ulubionych programach Polaków

Widzowie TVP, Polsatu i TVN wściekli. Media ujawniają ogromne oszustwa w ulubionych programach Polaków Źródło: youtube.com/Dance Dance Dance TVP

Polsat, TVP i TVN od lat oszukują widzów? Przy okazji afery związanej z finałem Dance Dance Dance, media wypomniały popularnym stacjom telewizyjnym, jak od lat oszukiwały swoich widzów. To, co odkryli dziennikarze, bez wątpienia wprawi w osłupienie widownię popularnych formatów rozrywkowych.

Polsat, TVN i TVP mają za swoją skórą wiele prawdziwych wpadek. Mimo że stacje regularnie mogą liczyć na wielkie dochody w związku z emisją formatów rozrywkowych, to wiele z programów zaliczyło poważne wpadki. Takiego "kantowania" przez stacje telewizyjne nie mógł się spodziewać żaden z fanów produkcji.

Polsat, TVN i TVP oszukują widzów. Cała prawda o popularnych programach

Ostatni finał programu Dance Dance Dance był naprawdę kuriozalny. Muzyczne widowisko, które można było oglądać w Wielkanoc, nie zostało wyemitowane na żywo. Mimo tego widzowie mieli możliwość zagłosowania na wspieraną przez siebie parę tancerzy poprzez płatne SMS-y, co od razu spotkało się z odzewem ze strony widowni programu, która zaczęła podejrzewać oszustwo na wielką skalę.

Producenci show tłumaczyli się, że nagrali dwa, całkowicie alternatywne zakończenia programu, a osoby odpowiedzialne za realizację Dance Dance Dance miały puścić fragment show, w którym zwycięża para wytypowana przez głosy widzów.

- W odróżnieniu od oryginalnego formatu, zdecydowaliśmy się na oddanie decyzji właśnie w ręce widzów. Zgodę na taką zmianę w programie TVP uzyskała u uczestników programu, jak i u właściciela formatu, którego jednym z warunków było nagranie dwóch wariantów finałowej sekwencji, w której ogłaszani są zwycięzcy. Chcemy zaznaczyć, że mimo wcześniejszego nagrania dwóch wariantów, głosowanie SMS odbywało się w czasie rzeczywistym. Po zamknięciu linii SMS-owych głosy zostały zliczone i w trzeciej części programu został wyemitowany wariant zgodny z decyzją widzów. Pragniemy zapewnić wszystkich głosujących, że ich SMS miał wpływ na ostateczny wynik – wyjaśniało portalowi Wirtualnemedia centrum informacji TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko TVP jest winne

Mało kto o tym wie, ale popularne show Polsatu - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wcale nie jest emitowane na żywo, mimo tego, że telewidzowie mogą pod logiem stacji zaobserwować napis "Na Żywo". O ile to niedociągnięcie dałoby się wybaczyć ze względu na fakt, że to jury wybiera zwycięzcę odcinków, to o wiele większymi wtopami może pochwalić się format Big Brother.

Jarosław Jakimowicz, który przed laty brał udział w reality show w wersji celebryckiej mówił, że wszystkie wydarzenia w "domu wielkiego brata" są dokładnie zaplanowane przez scenarzystów, którzy dokładają wszelakich starań, aby losowe wydarzenia w programie były jak najbardziej autentyczne w oczach telewidzów.

- Ja tam miałem sce­na­riusz i ro­bi­łem swoje, ni­ko­mu nie wy­rzą­dza­jąc krzyw­dy […]. Jeśli ktoś myśli, że re­ali­ty show to jest reality, to na­praw­dę nie ma po­ję­cia, jak takie pro­gra­my wy­glą­da­ją. W „Big Bro­the­rze” spon­tan oczy­wi­ście był, ale pod­po­rząd­ko­wa­ny sce­na­riu­szo­wi – wyznawał aktor.

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Małgorzata Socha pokazała mamę. Nie uwierzycie, jak wygląda
  4. W DDTVN wyznał, że chce się pozbawić narządów płciowych. Teraz pokazał swoje zdjęcia kompletnie bez ubrań
  5. Zarzucili Wendzikowskiej silikonowy biust. Jej riposta to mistrzostwo
  6. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach

Źródło: Wirtualna Polksa

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu