Wielka gwiazda Polsatu na imprezie z żoną Szczęsnego. Zdjęcie gorące jak ogień

Wielka gwiazda Polsatu na imprezie z żoną Szczęsnego. Zdjęcie gorące jak ogień

Polsat wyemitował już ponad 2800 odcinków bardzo lubianego przez widzów serialu Pierwsza Miłość. Serialowa aktorka wcielająca się tam w rolę Jowity, tym razem  imprezowała z żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Panie bawiły się wyśmienicie. Do sieci trafiło zdjęcie gorące jak ogień.

Polsat od lat wypuszcza na antenę hit, którym bez wątpienia jest Pierwsza Miłość. Jedną z głównych ról w tym serialu gra Joanna Opozda, znana aktorka i modelka. W 2016 roku o Joannie było głośno, kiedy to wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami na antenie Polsatu, w parze tańczyła z Kamilem Kuroczko. Fakt informuje, że aktorka rywalizująca o kryształową kulę zdobyła w tym programie również miłość. - Od miesiąca spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Wpadli na siebie na jednej z imprez i dość nieoczekiwanie zaiskrzyło. Joasia nie ukrywa, że jest z Kamilem. Traktuje tę relację poważnie i chce z nim zamieszkać po Nowym Roku - czytaliśmy w Fakcie. Miłość jednak nie przetrwała.

Polsat: Gwiazda serialu imprezuje z żoną Szczęsnego

Media ostatnio podały, że Joanna Opozda się zaręczyła. Jak donosi fakt jej nowy partner jest dużo starszy i bardzo bogaty. Zabrał ją na Sardynię, aby tam mogła opalać swoje idealne ciało. Tajemniczy partner podarował blondynce pierścionek wart 100 tysięcy złotych. Joanna Opozda od wielu lat przyjaźni się z Mariną Łuczenko-Szczęsną. Panie często spotykają się mimo iż mieszkają w różnych krajach. Marina na co dzień mieszka z mężem - Wojciechem Szczęsnym i synkiem w Rzymie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Marina stara się utrzymywać kontakt z przyjaciółmi z Polski. Doskonałym tego przykładem jest zażyła znajomość z Opozdą. Obie panie łączy przygoda z Tańcem z Gwiazdami. Wczoraj na instagramowych profilach obu pań pojawiła się gorąca fotografia z babskiego wieczoru. Widać, że gwiazdy dobrze się ze sobą dogadują, również można dostrzec, że mają do sobie zaufanie i miło spędzają ze sobą czas. - Otaczaj się pozytywnymi ludźmi. Dobro zawsze wraca. Z moją śliczna @asiaopozda - napisała Marina na jednym z poprzednich zdjęć publikowanych z Joanną Opozdą. Pod zdjęciem przyjaciółek natychmiast posypały się komplementy: "śliczne kobiety", "jakie piękne", "moje ulubione gwiazdy". Trudno się z tymi komentarzami nie zgodzić. Polsat Gorące zdjęcie zaprzyjaźnionych artystek, fot. Instagram
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Tego fani się nie spodziewali! Wyciekł utwór Taco Hemingwaya przed premierą
  4. To ona zastąpi Basię Kurdej-Szatan w roli. Fani wściekli
  5. Kuriozalna wpadka w Koło fortuny! Banalne pytanie, wszyscy ryknęli śmiechem
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Instagram Następny artykuł