Polsat zatrudnił Popka na stałe! Będzie ich główną gwiazdą

Polsat zatrudnił Popka na stałe! Będzie ich główną gwiazdą Źródło: fot. Instagram

Udział Pawła Mikołajuwa w Tańcu z Gwiazdami wzbudzał ogromne kontrowersje. Najwyraźniej jednak współpraca z nim wyjątkowo opłaciła się telewizji Polsat, bo teraz Popek został tam zatrudniony na stałe. Będzie teraz ich twarzą!

Popek w Tańcu z Gwiazdami zaszedł bardzo daleko, chociaż bardzo długo było tak, że nikt nie wierzył w jego pozytywny występ. Spodziewano się raczej, że raper będzie zachowywał się na antenie równie skandalicznie, jak w swoich teledyskach na Youtubie. Jednakże ten zaskoczył wszystkich swoją przemianą. W Tańcu z Gwiazdami starał się być gentlemanem o nienagannych manierach. Często również pokazywał się z córeczką, przez co wiele osób zaczęło go postrzegać jako czułego, ciepłego męża i ojca.

Popek będzie gwiazdą Polsatu

Mimo odstraszającego wyglądu, skaryfikacji, tatuaży i czarnych gałek ocznych naprawdę udało się ocieplić jego wizerunek. Raper zdobył również sympatię widzów i na fali popularności, zaczął angażować się w akcje charytatywne. Polsat zauważył jego potencjał i postanowił postawić wszystko na jedną kartę - zatrudnia Popka na stałe! Widać, że telewizja też podjęła bardzo odważną decyzję. Bądź co bądź, teraz to Popek ma dużą szansę stać się twarzą stacji - wszakże tego, że wyróżnia się z tłumu, nie sposób mu odmówić. Popek wystąpił już raz gościnnie w serialu "W rytmie serca", który jest stałym elementem ramówki Polsatu. Odcinek, w którym mogliśmy zobaczyć rapera cieszył się niezwykłą popularnością. Paweł spodobał się telewidzom i już od przyszłego sezonu Polsatu, wątek postaci granej przez Popka zostanie mocno rozszerzony. Gwiazdora będziemy mogli regularnie oglądać na ekranach naszych odbiorników. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sprawie, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Twoja propozycja na pewno zostanie rozpatrzona.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Grażyna Torbicka przyłapana! Jaki jest jej sekret?
  2. Kaczyński przesądził o losie Szydło! Już wszystko postanowione
  3. Będziemy go wspominać jako wybitną postać. Nie żyje, zmarł nagle
  4. Hanna Lis ma dosyć telewizji?! Znalazła dla siebie nowy zawód
  5. Napił się i zasnął w bagażniku. Już się nie obudził
Źródło: info.przysnasz.com
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News