Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali

Polsat: Policjanci znaleźli zwęglony samochód. Gdy zajrzeli do środka, niemal zwymiotowali Źródło: KPP Namysłów

Polsat poinformował wczoraj o sytuacji, do której doszło przy jednej z dróg w województwie opolskim. Policjanci natychmiast podjęli się interwencji, ponieważ wyglądało to naprawdę niebezpiecznie. Po zabezpieczeniu okolicy zostały znalezione zwłoki dwóch osób. Przerażający widok.

Polsat News podał informację o spalonym samochodzie marki Volkswagen Touran w województwie opolskim. Sytuacja miała miejsce w miejscowości Pokój, niedaleko Krzywej Góry. Świadek zauważył palący się samochód i zareagował dzwoniąc na numer alarmowy. To, co stało się później, paraliżuje.

Polsat News: Przerażające znalezisko w spalonym aucie

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej z Namysłowa oraz ochotnicy z Pokoju, Domaradza i Domaradzkiej Kuźni. Udało się z sukcesem zapanować nad ogniem i dymem. Po wszystkim strażacy postanowili o przeglądzie środka spalonego wraku. To, co tam zobaczyli na długo zostanie w ich pamięci.

W środku znajdowały się dwa ciała. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że znaleziono ślady po kulach. Osoby, które znajdowały się w aucie zostały więc zamordowane. Do akcji wkroczyła prokuratura.

Przyczyny pożaru - jest kilka domysłów

Nie ustalono jeszcze przyczyny pożaru. Nie wiadomo, co mogło spowodować szybkie spłonięcie auta i osób w środku. Można by pomyśleć, że auto uderzyło w drzewo i z powodu uszkodzonej mechaniki nastąpił samozapłon. Kłóci się to jednak z tym, że owszem, auto znaleziono w lesie na rozstaju dróg, ale nie miało żadnych śladów po wypadku. Do tego dochodzą tajemnicze wloty po kulach w ciałach ofiar. Najpewniejszym jest to, że ktoś celowo podpalił auto lub uszkodził bak i wtedy podpalił maszynę. Za ustalenie przyczyn będą odpowiadać już odpowiednie służby.

Dalsze ustalenia służb będą czasochłonne

Największą trudnością będzie ustalenie, kim były ofiary, które poniosły tak straszną śmierć. Media nie wiedzą na ten moment, czy znaleziono przy nich jakiekolwiek dokumenty tożsamości, które przetrwały. Ofiary zostaną najprawdopodobniej zidentyfikowane po uzębieniu lub dzięki badaniom DNA. Chodzą pogłoski, że to obywatele Chin, którzy właśnie wczoraj zaginęli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na razie jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach. Trwają czynności śledcze. Po ich zakończeniu będzie można powiedzieć więcej - wypowiedział się dla Faktu młodszy aspirant Paweł Chmielewski, rzecznik prasowy KPP Namysłów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. MAKABRYCZNE wyznanie Beata Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  2. Nie żyje znana prezenterka. Zmarła tragicznie. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News