Za to co TERAZ robi Polsat, PiS ich zniszczy!

Za to co TERAZ robi Polsat, PiS ich zniszczy!

Jeszcze kilka dni temu w Opolu miał miejsce Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej, który od 55 lat jest emitowany przez TVP. Teraz Polsat chce wygryźć rządową konkurencję swoim nowym przedsięwzięciem.

Festiwale muzyczne w Opolu wszystkim jednoznacznie kojarzą się z TVP, które od wielu lat prezentuje nam największe gwiazdy polskiej muzyki. Jednak teraz Telewizja Polska będzie miała godnego przeciwnika, jeśli chodzi o festiwal muzyczny w Opolu. Polsat zamierza wygryźć Kurskiego z tej sceny, organizując swoje własne muzyczne wydarzenie.

Polsat wyrzuci TVP z Opola

Już w zeszłym roku mogliśmy oglądać Opolską Noc Kabaretową zarówno w amfiteatrze, jak i w telewizorach na antenie Polsatu. Wydarzenie zorganizowane na 800-lecie miasta okazało się ogromnym hitem. Jednak teraz impreza nie potrwa jeden dzień tak jak wcześniej, tylko dwa dni, ponieważ Polsat rusza z nowym festiwalem. Już w tym tygodniu w Opolu czeka nas prawdziwa bomba muzyczna. Wydarzenie organizowane przez Polsat nosi nazwę „Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje”. Swoją muzykę zaprezentują zarówno wszystkim znane zespoły z Polski oraz gwiazdy zza granicy między innymi Alvaro Soler, Perfect, Lady Pank, Grzegorz Hyży i Red Lips. Teraz w Opolu może dojść do prawdziwej wojny ze względu na decyzję prezydenta miasta Arkadiusza Wiśniewskiego. Przez ponad pół wieku monopol na festiwale muzyczne w Opolu miało TVP, które prezentuje na scenie największe polskie muzyczne gwiazdy. Teraz jednak Polsat może przebić swoich konkurentów znacznie bogatszym repertuarem. Po 55 latach stacja Zygmunta Solorza-Żaka szykuje się do spektakularnego upokorzenia TVP. Według wielu internautów partia Jarosława Kaczyńskiego może próbować bojkotować Polsat za ich próbę wyrzucenia TVP z Opola. Nie od dziś wiadomo, z kim powiązane jest TVP, przez co cios wymierzony w nich może zostać odebrany jako cios w PiS. Aktualny rząd z pewnością nie zostawi tej sprawy bez odpowiedzi ze swojej strony. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. W polskiej telewizji była modową ikoną. Dzisiaj pochłonęła ją brudna patologia
  2. Córka Kaczyńskiej wygląda koszmarnie. Siniaki i rozmazany makijaż
  3. Zła wiadomość o Ewie Bem. Już jej nie zobaczymy na scenie
źródło: wirtualnemedia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News