Polsat ma nową gwiazdę! Została WYRZUCONA z TVP

Polsat ma nową gwiazdę! Została WYRZUCONA z TVP

Polsat w ostatnich dniach zyskał nową gwiazdę, którą wcześniej mogliśmy podziwiać na antenie TVP. Powód tej zmiany jest prosty - celebrytka została wyrzucona ze swojej poprzedniej stacji. Fani zastanawiają się, dlaczego zdecydowano się na tak drastyczne metody.

Joanna Racewicz od wielu lat była związana z telewizją TVP. Znana jest z prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Jednak teraz godziny jej pracy znacznie się zmienią, ponieważ zobaczymy ją w wieczornym wydaniu wydarzeń w Polsat News, które emitowane są o godzinie 22:00.

Dlaczego Joanna Racewicz została zwolniona?

Powód podjęcia tak nagłej i drastycznej decyzji nie może być błahy, bo przecież Racewicz pracowała w TVP już od drugiej połowy lat 90. Według oficjalnego komunikatu stacji chodziło o wykorzystanie marki "Pytanie na śniadanie" w celach reklamowych bez zgody kierownictwa programu. - Powodem tej decyzji było wykorzystywanie przez nią marki "Pytanie na śniadanie" do promocji produktów bez wiedzy i zgody kierownictwa programu, co powtarzało się mimo upomnień ze strony przełożonych. Działanie to koliduje z obowiązującymi w Spółce zasadami dotyczącymi reklamy i promocji, a także stoi w sprzeczności z zasadami etyki dziennikarskiej - czytamy. Joanna Racewicz już w marcu tego roku została odsunięta od prowadzenia porannego programu. Jak sama przyznaje, dowiedziała się o tym z mediów.

Joanna Racewicz przeszła do telewizji Polsat

Dziennikarka już kilka dni po tej decyzji odeszła z TVP i przez kilka miesięcy jej życie zawodowe stanęło w miejscu. Z pomocą przyszła jednak telewizja Polsat, która z otwartymi ramionami przyjęła dziennikarkę do siebie. Sama Racewicz długo się nie musiała zastanawiać i już teraz na nowo możemy ją podziwiać w telewizji, tylko znaczek stacji i pora emisji się zmieniły. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Pieniądze od rządu okazały się pułapką! Wyborcy wściekli na PiS

PRZECZYTAJ: Zombie boy nie żyje. Popełnił samobójstwo w wieku 32 lat

PRZECZYTAJ: Na co chorowała Kora? Burza po emocjonalnym wpisie

PRZECZYTAJ: Psi dramat na polskiej ulicy! Agresywny pitbull rzucił się na kobietę i jej psa

fot. wikipedia.org screen youtube.com/Tomasz Lis screen youtube.com/Wideoportal źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News