Mały chłopiec miał tragiczny wypadek. Walczy o życie

Mały chłopiec miał tragiczny wypadek. Walczy o życie

Tragedia w miejscowości Niemodlin pod Opolem. Jak donosi Polsat, przy piątkowej wycince drzewa doszło tam do groźnego wypadku. Upadający konar przygniótł małe dziecko. Walczy ono o życie w opolskim szpitalu.

Lokalne i ogólnopolskie media poinformowały dziś po południu o tragedii w Niemodlinie. Polsat News pisze, że w tutejszym lesie odbywała się rutynowa wycinka drzew. Niestety, w pobliżu wyrębu spacerowało małe dziecko.

Polsat News: Konar z wycinki drzew przygniótł dziecko. Walczy o życie, jest w stanie ciężkim

Wycinka w lesie była legalna. W jej trakcie w lesie wraz z dzieckiem przechadzał się 28-letni mężczyzna. Niestety, w tej sytuacji aż prosiło się o nieszczęśliwy wypadek. Traf chciał, że przy upadku podciętego drzewa w pobliżu znajdował się chłopczyk. Konar przygniótł go nie dając szans na ucieczkę. - Wycinka była legalna, mężczyzna był trzeźwy - poinformował Nową Trybunę Opolską Dariusz Świątczak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Niestety, wycinka połączona ze spacerem skończyła się tragicznie. Konar spadającego drzewa przygniótł małego chłopczyka. Jak informuje Polsat, w tamtym momencie znajdował się pod opieką ojca, który odpowie prawnie za narażenie go na uszczerbek na zdrowiu. Chłopczyk w stanie ciężkim trafił do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Pięciolatek z urazem głowy trafił do do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu. Jego stan jest ciężki. Szczegóły wypadku wyjaśniają policjanci - czytamy w Nowej Trybunie Opolskiej.

Ojciec chłopczyka odpowie za narażenie go na utratę życia

Sprawą wypadku w lesie zajęła się policja. Ojcu chłopca zostaną postawione zarzuty niemyślnego narażenia na utratę życia. - Postępowanie prowadzimy pod kątem nieumyślnego narażenia na utratę życia bądź ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - dodaje w rozmowie z mediami Dariusz Świątczak.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Polsat Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu