Zdruzgotana gwiazda Polsatu pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała jej przyjaciela

Zdruzgotana gwiazda Polsatu pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała jej przyjaciela

Polsat uczynił z Honoraty Skarbek jedną ze swych twarzy, kiedy gwiazda wzięła udział w show "Taniec z gwiazdami", a później także w "Twoja twarz brzmi znajomo". Wokalistka i blogerka pogrążyła się jednak właśnie w głębokiej żałobie po śmierci swojego przyjaciela. Nie żyje bowiem Zombie Boy, który w wieku 32 lat popełnił samobójstwo. 

Rick Genest rozpoczął swą karierę, kiedy wystąpił w teledysku Lady Gagi do piosenki "Born This Way". Bardzo szybko zainteresowali się nim także najwięksi projektanci, których kolekcje prezentował na najbardziej prestiżowych światowych wybiegach.

Jak umarł Zombie Boy?

Warto przypomnieć, że Zombie Boy pojawił się także w 2012 roku w klipie Honoraty "Honey" Skarbek do piosenki "Sabotaż". Piosenkarka nawiązała z nim bardzo zażyłą znajomość. Wiadomość o jego śmierci sprawiła, że Honorata pogrążyła się po samobójczej śmierci przyjaciela w głębokiej żałobie i nie potrafi się pogodzić ze stratą. - Dzisiaj w nocy dowiedziałam się, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy nie żyje, popełnił samobójstwo... Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez rożnego rodzaju choroby psychiczne, zazwyczaj napędzane używkami, wykańczającym trybem życia, brakiem zrozumienia - z czym często zmagają się sami, często pozornie otaczając się gronem "bliskich" osób - napisała Honey na Instagramie.

Polsat: gwiazda stacji wspomina przyjaciela

- Miałam okazje poznać Zombie Boya podczas realizacji mojego teledysku do piosenki SABOTAŻ, w którym wystąpił. Zapamiętałam go jako tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnetrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu, pozostał pokorny i skromny - dodała także załamana wokalistka. - Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami ze swoimi problemami. Wspierajcie swoich bliskich, znajomych, przyjaciół i nigdy nie bagatelizujcie tego, z czym się zmagają. Jesli masz lub znasz kogoś, kto ma myśli samobójcze, nie potrafisz poradzić sobie z jakimś problemem, zmagasz się z depresją, złym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111 dla dzieci i młodzieży oraz 116 123 dla dorosłych - zaapelowała także pogrążona w żałobie artystka. Honey i Zombie Boy. Polsat Fot. Instagram/Honorata Skarbek

ZOBACZ TAKŻE: Chora na raka minister o zmarłej gwieździe. „Kora Jackowska nie przegrała”

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Kożuchowska przeżywa najgorsze dni swojego życia. Koszmar powrócił

ZOBACZ TAKŻE: Kora zmarła przez błąd w sztuce lekarskiej i złą diagnozę. Szokujące doniesienia mediów

ZOBACZ TAKŻE: Zdjęcie wstydu. Od 40 lat skazujemy psy na gehennę i straszną śmierć

Fot. YouTube/WatchMojo.com Fot. Instagram/Honorata Skarbek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News