Już nikt nie odbierze widzom Polsatu tak żałosnego widoku. Debiut 20-letniej Wieniawy w roli prezenterki zapamiętają na długo

Już nikt nie odbierze widzom Polsatu tak żałosnego widoku. Debiut 20-letniej Wieniawy w roli prezenterki zapamiętają na długo Źródło: instagram/juliawieniawa/

Polsat SuperHit Festiwal dobiegł końca. Znaczna większość widzów skupia się jednak na zupełnie czymś innym i wciąż żyje drugim dniem imprezy. Internauci nie mogą przeżyć występu Wieniawy, które tego dnia pełniła funkcję prowadzącej.

Polsat SuperHit Festiwal, a dokładniej jego drugi dzień, zapewne jeszcze przez długi czas będzie odbijał się w mediach głośnych echem. Jak się okazuje, to nie koncerty wywołały tak ogromne poruszenie, a sama prowadząca. W tym roku był to wielki debiut dla Julii Wieniawy, dlatego też internauci nieustannie komentują jej występ. 

Polsat już za chwilę skończy swój festiwal 

To właśnie 26 maja jest ostatni dzień muzycznego festiwalu, którego organizatorem jest Polsat. Do tej pory na Operowej scenie w Sopocie wystąpiło wielu artystów, którzy porwali do tańca nie tylko zgromadzonych na miejscu, ale i telewidzów. Polsat SuperHit Festiwal dla niektórych był szczególnie wyjątkowy. Po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć Michała Szpaka i Julię Wieniawę w roli prowadzących.

Młoda aktorka zadebiutowała drugiego dnia festiwalu i trzeba przyznać, że została rzucona na głęboką wodę. Gwiazda serialu "Rodzinka pl" nigdy wcześniej nie miała okazji prowadzić żadnego wydarzenia, a akurat ta impreza jest zdecydowanie czymś dużym. 

Fala hejtu na Julię Wieniawę 

Okazało się, że debiut aktorki strasznie nie spodobał się telewidzom, którzy postanowili wyraźnie o tym zaalarmować. Już kilka chwil po występnie Wieniawy, w sieci na różnych portalach pojawiła się cała masa negatywnych komentarzy pod jej adresem. Niektórzy starali się zachować odpowiedni język i kulturę wypowiedzi, jednak pojawiło się też wiele osób, które nie szczędziły w słowach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oburzeni telewidzowie komentowali w szczególności jej dykcję, która ich zdaniem strasznie podupadła tego dnia. Wielu przyznawało, że w serialu czy podczas mniejszych imprez Julia nie ma większych problemów w wymowie, jednak tym razem najwyraźniej doszczętnie zjadł ją stres. 

- Słaba prezenterka z niej, niestety - stwierdza jedna z komentujących osób.  

- Chyba pomyliła programy, bo miałam wrażenie, że w "Tap Madl" występuje - stwierdza kolejna osoba. 

- Jako konferansjer to nie pani ma się bawić świetnie tylko widownia a z tym było tak sobie - czytamy. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Oczy wam wyjdą z orbit, jak zobaczycie Roksanę Węgiel w koronkowym wdzianku. 14-latka wie, jak zwrócić na siebie uwagę
  4. Barbara Kurdej-Szatan zdemolowała studio nagraniowe. Zdjęcia trafiły do sieci
  5. Marta Kaczyńska przekazała dziś radosną nowinę. Wielkie szczęście w rodzinie
  6. Pilny alert RCB, służby wysyłają Polakom SMS-y. Polsat podaje regiony zagrożone szczególnym niebezpieczeństwem

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News