Polsat otworzył jej drzwi do kariery. Gdy zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami”, wiele osób nie mogło wyjść ze zdumienia. Ona poradziła sobie świetnie, zdobywając masę pozytywnych komentarzy. Po kilku latach musi się zmierzyć z chorobą i dolegliwościami. Fani są przerażeni.

Polsat zaproponował jej udział w „Tańcu z gwiazdami”. Dominika Gwit – charakterystyczna aktorka – przyjęła tę propozycję. Osobliwa postać szybko zyskała popularność, a dziś jej media społecznościowe obserwują setki tysięcy. Przyznała, że przeszła zabieg, a komentatorzy zastanawiają się nad jej kondycją. Padają przykre stwierdzenia.

Co się stało z Dominiką Gwit? Gwiazda stacji Polsat przeszła zabieg

Aktorka udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie w świątecznym swetrze. Opatrzyła je komentarzem wskazującym, że oczekuje na nadchodzące Boże Narodzenie. Fani jednak zauważyli, że na zdjęciu ma zapłakane oczy. Zaczęli więc pytać w komentarzach, co się z nią stało. Gwiazda przyznała, że musiała przejść zabieg, a zaszklone oczy są jego konsekwencją.

Na Instastories udostępniła informację o tym, że musi się mierzyć z poważnymi problemami z zatokami. Kobieta przeszła więc zabieg zmniejszenia masy przerośniętych małżowin nosowych.

Internauci radzą kurację

Z jej wypowiedzi internauci wyciągnęli więc informację, z której wynika, że kobieta wciąż nie poradziła sobie z konsekwencjami swojej nadwagi. W komentarzach informują, że już czas, aby się zmierzyć z chorobą i spróbować zredukować masę.

– Niech idzie na operację zmniejszenia żołądka żeby schudnąć. Wszystko dla jej zdrowia bo już niedługo kobieta rozsypie się – pojawia się na jednym z forów.

– Ta tusza prędzej ją zabije niż wszystko inne, nie ma nikogo kto by to jej uświadomił? – czytamy dalej.

– Wygląda jak monstrum… nawet nie chce mi się myśleć jak wyglądają jej fani – grzmi internautka.

– Ale chyba nie było „ale najważniejsze że kocham i jestem kochana przez mojego kochanego męża”… zaczynam się martwić że to „kochanie” przygasa – przypomina anonimowy użytkownik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda i jej najcięższe grzechy. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

– Jest też super metoda laparoskopii zmniejszenia żołądka. Bez bólu, bez blizn. Efekt rewelacja – doradza aktorce kobieta.

Od jakiegoś czasu zaniepokojeni fani zgłaszają, że stan Gwit się pogarsza. Chociaż ona sama dobrze się czuje ze swoją wagą i przyznaje, że jest bardzo kochana i adorowana przez męża, to okazuje się, że konsekwencje otyłości dają o sobie znać coraz mocniej.

Polsat
Instagram/Dominika Gwit

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Światowa gwiazda poprosiła Jackowskiego o pomoc! Tragiczne doniesienia
  2. Okropna strata gwiazdy TVP. Śmierć przyszła zbyt wcześnie
  3. Wielka gwiazda disco polo nie żyje? Opublikowano zadziwiające oświadczenie
  4. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziesz w szoku
  5. Znaki zodiaku mówią o połączeniach: sześć najbardziej toksycznych relacji

Martyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życia

ŹRÓDŁOwp.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl