Gwiazdor "Pierwszej Miłości", "Przyjaciółek" i "Ranczo" w ogniu krytyki. W sieci zawrzało

Gwiazdor "Pierwszej Miłości", "Przyjaciółek" i "Ranczo" w ogniu krytyki. W sieci zawrzało

Polsat i występy w "Pierwszej Miłości" przyniosły mu wielka popularność. Gwiazdor polskich seriali nie ma jednak ostatnio dobrej prasy, a to za sprawą pogmatwanych relacji z kobietami.

Polsat jest dla Mikołaja Krawczyka szczególną stacją. Dzięki rolom w serialach "Przyjaciółki" i "Pierwsza Miłość" aktor zyskał wielką popularność.

Gwiazdor serialów stacji Polsat ma problem. O jego związkach sieć huczy

Od miesięcy jego nazwisko pojawia się w mediach z innego powodu. Show-biznes huczał niegdyś o bolesnym rozstaniu Krawczyka z Anetą Zając. Związek z planu i w prawdziwym życiu doczekał się dwójki synów, jednak nie scementowała relacji. Plan zdjęciowy poróżnił parę - Krawczyk porzucił partnerkę na rzecz innej z aktorek tej samej produkcji, Agnieszki Włodarczyk. Ta relacja nie potrwała długo, a za aktorem ciągną stare sprawy związane z alimentami na dzieci. Portal Pudelek.pl donosi, że aktor jest dziś związany z Sylwią Juszczak, koleżanką jeszcze z czasów studenckich. Zdaniem portalu partnerzy są szczęśliwi, do tego stopnia, że mieli wziąć sekretny ślub. Dziś spodziewają się nawet dziecka. Fani mają co do tej relacji poważne wątpliwości. Wieszczą nawet, że obecna partnerka podzieli los Zając, która podobno do dziś spiera się o wysokość alimentów. Sprawa niesie się po sieci, która jak wiadomo, nie zapomina niczego. Pudelek cytuje dziś czwartkową wymianę zdań między aktorem a fanami, którzy "lubią wiedzieć więcej". Krawczyk został ewidentnie sprowokowany, do tego stopnia, że odgrażał się pozwem sądowym. - Ciekawe kiedy Krawczyk ją kopnie, oleje dziecko i znajdzie następną naiwniaczkę - pisze ostro jedna z użytkowniczek Facebooka. Wpis nie był po myśli aktora, który - co wynika z relacji Pudelka - odpowiedział bardzo ostro.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie boisz się sankcji za pisanie takich paszkwili? - zapytał. Odpowiedź była cięta i dosadna. - Nie. Mam tylko nadzieję, że tym razem dziecko będzie miało ojca. Powodzenia - relacjonuje portal. Temat zdaje się nie cichnąć, a zamieszanie wokół poplątanych losów aktora trwa w najlepsze. W całej sytuacji największą szkodę ponoszą niestety dzieci.  1. Beata Tyszkiewicz KOŃCZY karierę?! Co się dzieje....
  2. Porażające informacje o Chylińskiej. WSZYSCY się mylili
  3. Nowość w ramówce Polsatu może sporo namieszać! Widzowie nie mogą się doczekać
  4. Koszmarne wyznanie gwiazdy Polsatu. „Bałam się, że nie przeżyję porodu”
  5. Polsat może ogłosić triumf nad TVN i TVP. Nie ma już wątpliwości
 
Następny artykuł