Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje

Gwiazda Polsatu straciła już nadzieję. Fatalne informacje

Gwiazda telewizji Polsat Dominika Gwit zasłynęła w show-biznesie swoimi niesamowitymi transformacjami, które zwróciły na nią oczy całej Polski. Celebrytka uwielbia podejmować tematy społeczne i w jednej z kwestii straciła swoją nadzieję. To fatalne informacje dla wielu Polek.

Dominika Gwit od lat próbuje zaistnieć w aktorskim świecie. Pomimo ról serialach, a nawet w głośnym filmie "Galerianki", nadal trudno nazwać ją gwiazdą kina. Bez wątpienia musi być jednak celebrytką, jeśli dwa lata temu Polsat zaprosił ją do siódmej edycji swojego "Tańca z gwiazdami". Bycie znaną nie jest łatwe i Gwit doskonale się o tym przekonała przez ostatnie dwa lata. Gwiazda najpierw bowiem schudła aż 50 kilogramów, by po kilku miesiącach ponownie przybrać na wadze i ważyć jeszcze więcej niż przed metamorfozą.

Pomimo fali hejtu i oczywistych niebezpieczeństw wynikających ze stylu życia, który prowadzi, twierdzi, że tak wyglądając, czuje się najlepiej i nie zamierza wracać do uciążliwych diet i ćwiczeń. O jej walce z otyłością i powrocie do zwykłej wagi niejednokrotnie pisaliśmy na Pikio.pl.

Gwiazda telewizji Polsat nie zmienia swojego poglądu

Niemal za każdym razem, gdy Dominika Gwit zabiera głos w rozmowie z mediami, temat schodzi na jej wagę i dawne transformacje. Pomimo ciągłych pytań o to, czy naprawdę nie zamierza zrzucić wagi, odpowiada, że czuje się szczęśliwa i dawno już pozbyła się chęci przystąpienia do chudnięcia. - Całe życie jestem gruba i po tych wszystkich sytuacjach, które przeszłam – ludzie w to nie wierzą – ja taka jestem sobą. Ja po prostu taka jestem sobą [...] Ja straciłam dwa lata życia – codziennie stając na wadze, codziennie mierząc się. Wpadałam w paranoję – potrafiłam godzinami nic nie jeść i patrzeć tylko na zegarek, kiedy mogę otworzyć pudełko z brokułami. Na początku chciałam trochę, a potem, jak zaczęłam widzieć efekty, to wpadłam w manię, w paranoję. Zaczęłam oglądać programy o odchudzaniu non stop, bez przerwy. Dla mnie nie liczyło się nic więcej. Przestałam mówić o wszystkich swoich pasjach, właściwie nic innego mnie nie interesowało. Do restauracji nie poszłam, bo byłam w panice, że mogę zjeść cokolwiek innego, czego sobie sama nie przygotowałam - powiedziała w jednym z zeszłorocznych wywiadów.

Dominika Gwit straciła nadzieję

Temat nadwagi nie ominął Gwit nawet podczas ostatniej wizyty w studio "Dzień dobry TVN". By wyrazić swój pogląd gwiazda sięgnęła po przykład celebrytek, które emanują swoim wyrzeźbionym ciałem w Internecie, co jej zdaniem wpędza miliony Polek w kompleksy. Jak twierdzi aktorka, kobiety powinny jak najszybciej porzucić swoją manie dotyczącą "idealnego wyglądu" i pokochać swoje ciało takie, jakim jest. Gwiazda wyraziła również opinię, że nie ma nadziei dla swoich rodaczek, które w większości nigdy nie osiągną tego, co ich idolki z telewizji i internetu, i powinny jak najszybciej zacząć patrzeć realnie na świat. - My żyjemy w bardzo trudnym świecie, który dąży do ideałów. Ideałów nie ma. Wielu kobietom wydaje się, że są. Chcą być takie, jak widzą na okładkach gazet inne kobiety. Chcą wyglądać tak, jak wyglądają przepiękne modelki na Instagramie. Chcą się tak samo ubierać, chcą wyglądać tak samo - zaczęła, po czym uznała, że ich inspiracje sławnymi osobami nie mają sensu, ponieważ i tak nigdy nie uda im się osiągnąć tego, co one - powiedziała. - Wiele kobiet tego nie wie, nie chce dopuszczać do siebie tych informacji i chce oglądać piękny świat. W momencie, w którym ktoś wychodzi tak jak ja i mówi: Nie, nieprawda. Nie musisz taka być. Bądź sobą i kochaj siebie i swoje życie, myśl o tym, co jest dla ciebie najważniejsze, bo te światła zgasną i w tym domu będę miała to, co jest sensem mojego życia - dodała Gwit.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Fani zejdą na zawał. Brat Magdy Gessler to znany i ZNIENAWIDZONY polityk
  2. Anna Lewandowska w ciąży?! Komentarz gwiazdy NIE pozostawił wątpliwości
  3. "Taniec z gwiazdami" w TVP? Szokujące doniesienia mediów
  4. Łzy, rozpacz, smutek. Bez niego Taniec z Gwiazdami nigdy nie będzie taki sam. Wspomnijmy go
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
źródło: pompinik.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu