Gwiazdor najlepszych seriali Polsatu, TVP i TVN nagle mocno się postarzał. Co się dzieje?

Gwiazdor najlepszych seriali Polsatu, TVP i TVN nagle mocno się postarzał. Co się dzieje?

xPolsat był miejscem, gdzie zaczynał swoją gwiazdorską karierę. Znany jest też z najlepszych seriali TVP i TVN. Dziś aktor jest zupełnie nie do poznania. Wielu jego fanów zdjęło przerażenie, gdy zobaczyli go mocno, mocno odmienionego.

Polsat to był tylko początek, zrobił wielką karierę. Niewiele wiadomo o jego życiu osobistym - aktor Mariusz Drężek nadzwyczaj ceni sobie swoją prywatność, przez co jest jedną z bardziej enigmatycznych postaci w polskim przemyśle rozrywkowym. Swoją pierwszą poważną telewizyjną rolę zagrał w telenoweli "Sami Swoi", wyemitowanej w 1998 na antenie Polsatu, ale najbardziej znany jest ze swoich ról w takich serialach jak "M jak Miłość", "Na Dobre i na złe", czy "Samo Życie". Wcielił się również w rolę okrutnego, nowego redaktora naczelnego magazynu "Samo Życie". To właśnie ta rola przyniosła mu największy rozgłos i rozpoznawalność.

Jednak jego dorobek nie ogranicza się jedynie do telewizji, bowiem był on związany również z kilkoma wrocławskimi i warszawskimi teatrami, a nawet wystąpił w teledysku utworu "Rock&Rollin' Love" zespołu Afromental.

Polsat zaskoczył przemianą gwiazdora

Drężek niedawno zjawił się na premierze nowego filmu Macieja Kawulskiego "Underdog", w którym wciela się w rolę Puszkina. Wywarł na wszystkich olbrzymie wrażenie, a jego fani byli mocno zaskoczeni. Przemiana jest znacząco uwydatniona przez to, że aktor nieczęsto bryluje na salonach - jednak jeszcze stosunkowo niedawno wyglądał dużo młodziej. Celebryta wygląda obecnie jak zupełnie inna osoba. Fani zwracali szczególnie uwagę na to, że aktor bardzo posiwiał. Nowością jest również jego dość gęsta, siwa broda, która podkreśla znacznie rysy i wiek gwiazdora. Drężek zmienił się nie do poznania, ale jednak trzeba przyznać, że z wiekiem wygląda coraz przystojniej. Jedna z fanek stwierdziła nawet, że jest on wart grzechu.

Stworzony do grania czarnych charakterów

Sam aktor uważa, że stworzony został do grania ról nikczemników i trzeba mu przyznać, że odnajduje się w nich znakomicie. Swego czasu przylgnęła do niego nawet łatka "czarnego charakteru". - Cukierkowe i landrynkowe role amantów są nudne. Chciałem uciec od tego wizerunku, dlatego szukałem czarnych charakterów - powiedział Drężek swego czasu w wywiadzie, którego udzielił w Polskim Radiu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Powiedział też, że jednym z jego młodzieńczych idoli był australijski muzyk, poeta i aktor Nick Cave. Wspomniał też o tym, jak świeżo po swoim debiucie w telewizji Polsat, miał okazję współpracować ze swoim mrocznym mentorem podczas jego koncertu w Polsce. - Jako chłopaczek, dopiero co po szkole aktorskiej, mogłem spotkać się wtedy z moimi idolami - dodał Drężek. Polsat screen Facebook ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Znana gwiazda już nie wróci do Polski. Woli pracę jako kelnerka
  2. Nadzieje fanów M jak miłość pogrzebane. Wielka gwiazda jednak nie wróci do serialu 
  3. Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Antkiem. „Poznałam go trochę za wcześnie”
  4. Edyta Górniak w żałobie. Tragiczny wpis piosenkarki
  5. Ile zarabia Beata Kozidrak? Zarobki gwiazdy są kosmiczne
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News