Gwiazda Polsatu niezwykle szczerze o walce z nowotworem. Już zawsze będzie musiała trzymać rękę na pulsie w razie nawrotu

Gwiazda Polsatu niezwykle szczerze o walce z nowotworem. Już zawsze będzie musiała trzymać rękę na pulsie w razie nawrotu Źródło: Instagram/Joanna Górska

Polsat sprawił, że stała się bardzo rozpoznawalna. Ta wyjątkowa kobieta niedawno wygrała walkę z chorobą nowotworową. Dziś szczerze o niej opowiada i przyznaje, że już zawsze musi pozostać czujna.

Polsat sprawił, że stała się popularna i rozpoznawalna. Przez jej dzielną walkę z rakiem podziwiała ją cała Polska. Wiele osób wspierało tę wyjątkową kobietę w jej drodze do odzyskania zdrowia. Rok temu gwiazda programów informacyjnych pochwaliła się, że jej walka z nowotworem piersi zakończyła się sukcesem.

Dziennikarka Polsat News Joanna Górska - bo o niej mowa - wraca do pełni sił i znów cieszy się życiem. Dziś świętuje pierwszą rocznicę wygranej walki z nowotworem i z tej okazji opowiada o swojej walce z chorobą. Ta aktywna kobieta musiała porzucić swoje zawodowe pasje, aby w pełni poświęcić się walce o swoje zdrowie. 

Dziennikarka telewizji Polsat szczerze o swojej walce z chorobą: "Ten strach będzie we mnie już zawsze"

Joanna Górska opowiedziała o swojej walce z chorobą nowotworową. Nie ma wątpliwości, że był to bardzo trudny okres w jej życiu. Nie brakowało strachu i ciągłych pytań o przyszłość. Dziennikarka telewizji Polsat wygrała z chorobą, jednak do końca życia będzie dbała o swoje zdrowie:

- Raka się nie da zbagatelizować, to nie grypa, którą się przechodzi i zapomina. Będę pilnować badań. Boję się, że rak wróci, ten strach będzie we mnie już zawsze - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Wiele wskazuje jednak na to, że strach przestał już odgrywać główną rolę w jej życiu. Joanna Górska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie można znaleźć wiele pięknych zdjęć. Piękna dziennikarka znów ma włosy, a na jej twarzy ponownie zagościł uśmiech.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Muszę trzymać rękę na pulsie" - Joanna Górska obawia się nawrotu choroby

Dziennikarka telewizji Polsat najbardziej obawia się nawrotu choroby i zrobi wszystko, aby mu zapobiec. Zapewnia, że będzie kontrolować sytuację i nie da się zaskoczyć:

- Muszę trzymać rękę na pulsie. Jeśli wróci, chcę go (nowotwór) szybko złapać - powiedziała gwiazda w jednym z wywiadów. 

Fani podziwiają jej walkę z chorobą i radość życia, mimo tak wielu przeciwności. Nie brakuje ciepłych słów podziwu i wsparcia:

- Moja na najcudowniejsza inspiracja - napisała na Instagramie jedna z wielbicielek gwiazdy.

- Cudnie się na Panią patrzy, taką szczęśliwą - czytamy w innym komentarzu.

Wielbiciele Joanny Górskiej mają nadzieję, że problemy zdrowotne dziennikarki nie powrócą już nigdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Polski aktor próbował ośmieszyć Alicję Bachledę-Curuś. Teraz pożałował
  4. Rozenek zdradza smutną prawdę o trzeciej ciąży. Wzruszające wyznanie
  5. Maryja z tęczową aureolą je banana. Ta grafika to hit w sieci
  6. TVN podał rano wstrząsającą wiadomość o śmierci. Nie żyje twórca kultowego hitu kinowego

źródło: Party

 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News