Musiała zrezygnować z Tańca z Gwiazdami przez nowotwór. Dramatyczna historia

Musiała zrezygnować z Tańca z Gwiazdami przez nowotwór. Dramatyczna historia Źródło: Taniec z gwiazdami

Polsat od kilku lat emituje Taniec z Gwiazdami. Taneczne show regularnie zbiera przed telewizorami miliony Polaków. Nie każdy wie, że jedna z byłych uczestniczek popularnego show ma za sobą osobistą tragedię. Choroba pokrzyżowała jej plany na zwycięstwo w programie.

Polsat może cieszyć się wielką oglądalnością dzięki emisji nowego sezonu Tańca z Gwiazdami. Widzowie są bardzo zainteresowani kolejnymi losami celebrytów, którzy na parkiecie starają się udowodnić, że radzą sobie coraz lepiej. Zdarza się jednak, że udział w programie jest niemożliwy w związku z problemami zdrowotnymi. Czasami uczestnicy są zmuszeni ogłosić swoją rezygnację z dalszych występów.

Sytuacja ta przytrafiła się jednej z polskich gwiazd, która parę lat temu zrezygnowała z udziału w show. Niestety, okazało się, że jej choroba może mieć wpływ na jej dalsze życie. Kobieta z pewnością przeżyła prawdziwe chwile grozy. Dopiero po jakimś czasie powody jej odejścia z programu ujrzały światło dzienne.

Gwiazda show emitowanego obecnie w telewizji Polsat musiała zrezygnować

Taniec z Gwiazdami był wówczas pokazywany w TVN i wydaje się, że to właśnie wtedy program cieszył się największą popularnością. Uczestniczyli w nim celebryci z pierwszych stron gazet, sytuacja była więc znacznie lepsza od tej obecnej. Dziś wiele osób ma problemy z rozpoznaniem uczestników, którzy przedstawiają swój taneczny talent szerokiej widowni.

W 2009 roku w show uczestniczyć miała Weronika Książkiewicz. Znana polska aktorka była pełna entuzjazmu co do swojego występu i miała nadzieję, że uda jej się zwyciężyć w programie, ale jej marzenia brutalnie zakończyła groźna choroba. Wiele osób bało się o jej życie, byli wśród nich zarówno członkowie rodziny, jak i sami jej fani.

Podczas wizyty u lekarza okazało się, że Książkiewicz cierpi na raka kręgosłupa. Okazało się, że nowotwór mocno wpłynął na dalsze losy aktorki. Wielokrotnie przyznawała ona, że pobyt w szpitalu zmienił jej spojrzenie na otaczającą ją rzeczywistość. Konieczność zmierzenia się z tak poważną dolegliwością musiała być ważnym momentem w jej życiu.

Aktorka przeżyła dramat

- Miałam nowotwór kręgosłupa. Doceniłam życie, doceniłam najprostsze czynności i to, że mogę je wykonać. Nigdy nie zapomnę ludzi, których spotkałam w szpitalu, wielu z nich nie miało tyle szczęścia, co ja - mówiła Weronika Książkiewicz w magazynie "Na żywo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przykład znanej aktorki udowadnia, że warto chodzić na badania w razie jakichkolwiek wątpliwości co do naszego stanu zdrowia. Wiele osób bagatelizuje wszelkie dolegliwości, jednak okazuje się, że powinniśmy interesować się problemami naszego organizmu. Szybka reakcja jest kluczowa i w pewnych wypadkach może wpłynąć na skuteczność leczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. „To musi być miłość”
  2. Marta Manowska się ZAKOCHAŁA! Kto zdobył serce pięknej gwiazdy TVP?
  3. 9 miesięcy po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie
  4. Ujawniono szczegóły rodzinnego koszmaru aktorki Rodzinka.pl. „Wezwano pogotowie, zabrano go na obserwacje psychiatryczną”
  5. Pieniądze tysięcy Polaków są zagrożone. Banki znów padły ofiarami oszustów

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News