Słynna dziennikarka wyrzucona z Polsatu! Ujawnia szokujące kulisy, "nie liczy się prawda"

Znana dziennikarka telewizji Polsat została wyrzucona ze stacji po 16 latach pracy. Jak sama twierdzi nie che być już dziennikarką i zmienia zawód. Co spowodowało, że podjęła taką decyzję?

Beata Grabarczyk przez lata była szefową Polsat News 2, teraz niestety w bardzo dotkliwy sposób została zwolniona ze stacji, w której spędziła 16 lat. Dodatkowo postanowiła na dobre pożegnać się z dziennikarstwem, które przez lata było jej pasją i ukochanym zawodem. Nie zdradza jednak jaką karierę zawodową przewidziała na swoją przyszłość. - Dziennikarstwo nie jest już moim wymarzonym zawodem. W tej chwili nie liczy się prawda, tylko biznes - mówi w wywiadzie dla wirtualnemedia.pl

Dziennikarka telewizji Polsat wyrzucona na bruk

Wszystko zaczęło się od propozycji szefostwa stacji, jaką otrzymała Beata Grabarczyk. Dziennikarka miałaby pozostać w pracy, ale na gorszych warunkach finansowych i dodatkowo pozbawiono ją aktualnej pozycji. Grabarczyk absolutnie się na to nie zgodziła i zaproponowała rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Jednak takiej odpowiedzi zdecydowanie się nie spodziewała. - Mieliśmy dwa tygodnie do namysłu. Byłam na spotkaniu z szefem biura zarządu, który zapytał, jakie są moje propozycje, na co odpowiedziałam, że chciałabym odejść za porozumieniem stron, zaproponowałam odpraw - opowiada dziennikarka. Jej propozycja spotkała się jednak z bardzo szybką odmową, ponieważ już podczas drugiego spotkania zostało jej wręczone wypowiedzenie. Według Grabarczyk było to spowodowane faktem, że sprzeciwiła się szefostwu i chciała zakończyć całą sprawę na własnych warunkach. - Na następnym spotkaniu dostałam wypowiedzenie. Polsat po prostu zwolnił mnie z pracy, ponieważ nie przyjęłam zaproponowanych warunków. Trudno to nazwać negocjacjami, nikt de facto z władz spółki z nami nie rozmawiał - dodaje. Widocznie szefostwo stacji nie chce sobie pozwolić na pokojowe rozwiązania i woli wypowiedzieć swoim byłym pracownikom prawdziwą wojnę. Dodatkowo rzecznik Telewizji Polsat Tomasz Matwiejczuk absolutnie zaprzecza, że dziennikarka została zwolniona przez swoich pracodawców. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS robi wszystko, aby to ukryć. Ich człowiek jest powiązany ze zbrodniarzem
  2. Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej
  3. Udar u psa. Najważniejsze jest rozpoznanie objawów i szybka reakcja
źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News