To ją zabija! Gwiazda Polsatu odmawia pomocy, fani są przerażeni

To ją zabija! Gwiazda Polsatu odmawia pomocy, fani są przerażeni

Polsat uczynił z Dominiki Gwit jedną z największych gwiazd popularnego tanecznego show. Artystka, która zachwyciła widzów na parkiecie, ma obecnie zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Co dolega aktorce i dlaczego odmawia sugerowanej przez fanów pomocy?

Dominika Gwit przeszła jakiś czas temu ogromną przemianę, czy nawet metamorfozę. Gwiazda zrzuciła 50 kilogramów, o czym zdecydowała się napisać bardzo szczerą książkę. Ostatecznie znów jednak znacząco przytyła, do czego przyczyniły się bez wątpienia dolegliwości, z którymi musi się zmagać. Jak wyznała w jednym z najnowszych wywiadów sama aktorka, choruje na zespół metaboliczny, insulinooporność oraz ma poważne problemy z tarczycą. Wciąż przybiera więc na wadze, co podwyższa u niej prawdopodobieństwo wystąpienia także innych, wykańczających organizm dolegliwości.

Na co cierpi Dominika Gwit? Gwiazda stacji Polsat szczerze wyznaje

Chociaż wielu fanów namawia Dominikę Gwit, aby nieco schudła i bardziej zadbała o nawyki żywieniowe, ona sama nie czuje potrzeby wprowadzania podobnych zmian. Jak zaznacza, jest szczęśliwa z obecnym rozmiarem, o czym chętnie opowiada. - TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mowić głośno! NIE - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości! - napisała kilka miesięcy temu na swym koncie na Instagramie Gwit.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dostaję setki, a nawet tysiące wiadomości od kobiet, które dziękują mi za to, że się nie wstydzę, nie boję, że mam odwagę wyglądać tak jak chcę - dodała jakiś czas temu gwiazda.

Gwiazda telewizji Polsat zmaga się z poważnymi dolegliwościami

Jak zauważają media, aktorka rzeczywiście wciąż nie decyduje się na zrzucenie kilogramów. Niektórzy fani sugerują nawet, że w ostatnim czasie artystka ponownie przybrała na wadze, co nie stanowi dla niej niezmiennie żadnego problemu. - Nie chcę być chuda, chcę być szczęśliwa - powiedziała więc szczerze artystka w wywiadzie, na który powołuje się portal Pomponik.pl. Jak jednak jednocześnie przyznała, w ostatnim czasie udało jej się znaleźć bardzo dobrego lekarza. Zdiagnozował on choroby, z którymi musi się zmagać i zapewne wskazał konkretne drogi leczenia. Być może stan zdrowia Dominiki Gwit będzie się więc stopniowo poprawiał. Na to właśnie liczną wierni fani, którzy bardzo boją się o swą medialną ulubienicę.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne fakty z wesela syna Zenka Martyniuka wychodzą na jaw! Będziecie mocno zaskoczeni
  2. Gwiazda disco polo walczy z chorobą. Zasmuceni fani wspierają ją w ciężkich chwilach
  3. Fani „Na Wspólnej” w wielkim smutku. Uwielbiana aktorka odchodzi po latach
  4. Gwiazdor Top Model zlinczowany! Najpierw poszedł na pielgrzymkę, a później pokazał to
Następny artykuł