Aktor oburzony żałobą po Adamowiczu. Szybko usunął wpis

Aktor oburzony żałobą po Adamowiczu. Szybko usunął wpis Źródło: Screen YouTube/Tadeusz Oratowski

Polsat - stacja nie byłaby dumna z tego, jak żałobę po Pawle Adamowiczu komentuje jeden z aktorów, który bardzo często u nich występował. Szybko usunął swój wpis, ale w Internecie nic nie ginie. Użytkownicy mediów społecznościowych mu tego nie zapomną.

Polsat, jak i wiele innych stacji, przeżywał śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Nadawcy uszanowali żałobę po śmierci polityka i oprócz czarnej wstęgi umieszczonej w logo kanału, zmieniono również ramówkę, która była bardziej stonowana w stosunku do poprzedniej. W dniu pogrzebu Andrzej Duda ustanowił żałobę narodową, a kilka miast w Polsce spontanicznie na 3 dni takową ustanowiły. Wtedy też odwołane zostały większe imprezy, spektakle i widowiska. Jeden z aktorów był bardzo oburzony tym, że nie może iść do pracy i zarobić pieniędzy, więc postanowił swój żal opublikować w mediach społecznościowych.

Sprawa dotyczy znanego aktora serialowego i filmowego Dariusza Kordka. Mogliśmy go zobaczyć w wielu wielkich produkcjach, między innymi w filmach: "Kroll" czy "Poranek Kojota", a także w takich serialach jak: "Zostać Miss" czy "Pierwsza Miłość". Oba były emitowane na antenie stacji Polsat. Mężczyzna wziął także udział w głośnym programie "Twoja twarz brzmi znajomo".

Polsat - Dariusz Kordek na temat żałoby po śmierci Adamowicza

Aktor na swoim Facebooku napisał, że żałoba narodowa odbiera pracę wielu artystom i absolutnie się z tym nie zgadza, żeby taki proceder miał miejsce. Dariusz Kordek napisał: - Kochani, kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano Cudowną Terapię w Wejherowie, w Warszawie i Bodo Musical w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy! Nie ma na to zgody! (...) Dziękujemy naszym widzom za to, że pozwalają nam płacić nasze kredyty - napisał aktor na swoim Facebooku. Wpis został usunięty bardzo szybko z jego profilu, ale w Internecie nic nie ginie, a szczególnie posty, które są kontrowersyjne. Wywołał on falę licznych komentarzy pod jego adresem. Jeden z internautów napisał: - Skoro jest się tak słabym aktorem, że 1-2 dni w roku, żałoby wywołują takie "jęki" to może czas zmienić zawód? Kebabiarnie były na ten przykład otwarte podczas żałoby... Można było zarobić na kredyt... - napisał oburzony wpisem aktora internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Inne zdanie o śmierci górników

Internauci nie zostawili na Kordku suchej nitki. Nic dziwnego, w końcu według wielu komentujących nie potrafił uszanować żałoby oraz tego, że zmarł prezydent Gdańska. Mimo wszystko artysta chyba przemyślał swoje zachowanie i usunął ten wpis. Wciąż oburzeni internauci domagają się przeprosin. Co więcej, trafnie zauważają, że kilkanaście dni wcześniej aktor sam na swoim profilu napisał o żałobie po śmierci górników, którzy zginęli w Czechach i potrafił zrobić to z godnością i szacunkiem. Wtedy napisał: - Kochani przykro mi to ogłosić, ale z powodu żałoby narodowej, nie zaśpiewam 23 grudnia na rynku w Krakowie kolęd i pastorałek. Zginęli Górnicy. Wyrazy współczucia dla ich rodzin i bliskich - napisał aktor. polsat Screen Facebook polsat Screen Facebook Źródło: popularne.pl ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka sławnej piosenkarki została BRUTALNIE zamordowana. Tą tragedią żyła cala Polska.
  2. Pola Raksa brutalnie zgwałcona i ukrzyżowana. Aktorka doświadczyła dramatycznych scen
  3. Nowa seks afera w Polsce. „Proponował mi trójkąt”
  4. Nowe zdjęcie Oliwi Bieniuk podzieliło internautów. Gorąca dyskusja trwa w najlepsze
  5. Anna Lewandowska uczy jak żyć. „Nakręć się dzięki wizualizacjom”
Następny artykuł