Polsat w swojej ramówce ma wiele uwielbianych przez widzów seriali. W czołówce już od dłuższego czasu plasują się Przyjaciółki, których ilość fanów rośnie z odcinka na odcinek. Teraz jedna z gwiazd serialu przekazała smutną wiadomość, która sprawiła, że fani pogrążyli się w rozpaczy.

Jedna z największych gwiazd telewizji Polsat już niedługo zostanie po raz trzeci matką. Aktorka, bez której wielu nie wyobraża sobie serialu Przyjaciółki, na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami bardzo smutną informacją.

Małgorzata Socha w produkcji odgrywa jedną z głównych ról, przez co wiele osób na wieść o jej ciąży zaczęło się martwić, czy kolejne sezony powstaną. Po przeczytaniu jej wiadomości fani popadli w rozpacz.

Polsat: czy to koniec Przyjaciółek?

Socha w swoim poście podziękowała całej ekipie za wspaniała współprace i miło spędzone chwile na planie serialu, które zostaną w jej pamięci już na zawsze.

– Ostatni dzień zdjęć do Przyjaciółek za nami… dziękuję wszystkim przyjaciółkom i przyjaciołom – całej ekipie za te wspaniale chwile, szczerą troskę, za pyszne ciasteczka i za wszystkie selfie! Grzesiu dziękuję za wyjątkową cierpliwość! to była wyjątkowa seria dla mnie, dzięki Wam wszystkim! – pisze aktorka.

Z tej wypowiedzi jasno wynika, że już niedługo pożegnamy się z odgrywaną przez Sochę bohaterką. Jednak czy to oznacza, że cały serial się zakończy. Na szczęście mamy dobre informacje dla fanów. Już za kilka miesięcy ruszają zdjęcia do 13 sezonu serialu, który bez wątpienia ukaże się na antenie Polsatu.

Kto jest mężem Małgorzaty Sochy?

Aktorka wyszła za mąż 5 lipca 2008 roku. Wybrankiem jej serca okazał się inżynier Krzysztof Wiśniewski, z którym ma już dwójkę dzieci i właśnie spodziewają się trzeciego. Ich dwie córeczki dzielą 4 lata. Starsza ma na imię Zofia, a młodsza Barbara.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tego Polska nie zapomni nigdy. Najważniejszy w historii występ na Top of the Top Festival
  2. Skandal na polskim kabarecie! Ludzie w furii nagle zaczęli wychodzić
  3. B. żona Wiśniewskiego chciała się zabić. Dramat

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]


Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.