Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat

Nie żyje aktor hitowego serialu na Polsacie, który uwielbiały miliony. Ogromna tragedia, miał tylko 38 lat Źródło: .

Polsat przez lata cieszył się bardzo wysoką oglądalnością jednego z seriali, który gromadził przed telewizorami tłumy. Dziś dowiedzieliśmy się, że aktor jednego z nich nie żyje. Zmarł w wieku zaledwie 38 lat. Od dawna mógł cieszyć się popularnością.

Polsat od dawna jest jedną z najbardziej lubianych stacji telewizyjnych w naszym kraju, co zawdzięcza między innymi znanym serialom, które regularnie emituje. Jeden z nich przed laty cieszył się nieprawdopodobnie wysoką liczbą widzów, dzięki czemu polska telewizja mogła liczyć na ogromne zyski. Dziś dowiedzieliśmy się, że jeden z aktorów popularnej produkcji nie żyje.

Jak donoszą media z całego świata, dziś zmarł Pua Magasiva, który wcielił się w jedną z postaci występujących w serialu Power Rangers, który można było oglądać w telewizji Polsat. Jest on doskonale znany wszystkim starszym widzom, którzy wychowywali się właśnie oglądając przygody nastoletnich wojowników. Tragiczne wiadomości o śmierci mężczyzny zasmuciły fanów produkcji na całym świecie, którzy niegdyś uwielbiali jego rolę.

Polsat mógł liczyć na ogromne zyski przy emisji Power Rangers

Nie żyje Pua Magasiva, nowozelandzki aktor, który na początku XXI. wieku brał udział w tworzeniu serialu Power Rangers Ninja Storm. Mężczyzna, będący wówczas nastolatkiem, zdobył zaufanie producentów, którzy uznali, że zasługuje on na jedną z głównych ról. Ich rozmowy nie trwały zbyt długo i po krótkim czasie młody aktor dowiedział się, że zagra bohatera wcielającego się w postać czerwonego Power Rangera. 

Dziś poznaliśmy najsmutniejsze wieści. Dowiedzieliśmy się, że Magasiva został znaleziony martwy w swoim domu w Nowej Zelandii. Póki co przyczyny śmierci nie są znane, choć policja podała wstępne informacje, że można wykluczyć udział osób trzeci. Sytuacja jest bardzo tajemnicza, bo mężczyzna miał zaledwie 38 lat. Od razu zaczęły pojawiać się plotki.

Polsat cieszył się wielką oglądalnością przy okazji emisji znanego serialu

Niektórzy zaczęli twierdzić, że nie potrafi on poradzić sobie z brakiem zainteresowania ze strony reżyserów, którzy obecnie nie widzą dla niego żadnej możliwości pracy w przemyśle filmowym. Mężczyzna od dłuższego czasu nie pojawiał się na ekranie, jednak nikt nie podejrzewał go o problemy psychiczne. Sprawa jest niejasna i z pewnością nadal będzie wyjaśniana przez policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat w czasach emisji znanego serialu mógł cieszyć się wielką oglądalnością, a na wieść o śmierci bohatera wiele osób z pewnością przypomni sobie czasy, gdy spędzało przed telewizorami długie godziny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, co zrobiła Marta Kaczyńska po porodzie przekroczyło wszelkie ludzkie granice! Niewiele Polek zdobyłoby się na coś takiego. Będziecie w szoku!
  2. Jarosław Kaczyński w "Pytaniu na Śniadanie". Szczere słowa prezesa PiS-u o Smoleńsku i mamie ROZRYWAJĄ serce
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News